SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lordoza i skolioza u 16 latka+ wysoki poziom żeńskich hormonów. Co robić?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
niekoniecznie musi sie to przekładać na rzeczywisty wynik , inna sprawa ze jeszcze dziecko jesteś i masz 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
te wyniki badań pokaż
tu nie ma gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Już mam prawie 16 lat, jestem z 2000 roku, z konca marca, sobicwicze88 Na zdjęciu nie widać ale to gino naprawdę jest, widzę sutki np mojego brata, a pani z filmu ''przyrodniczego'' o rozmnazaniu człowieka, i uwierz mi ze moje wyglądają raczej jak u tej ani, rozlane, wypukłe, różowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
każdy jest inny
pokaż te badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Nie mam żadnych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale po co nam o Tym piszesz dostałeś odpowiedź że bez porady lekarza sobie sam nie poradzisz z problemami, by coś leczyć trzeba to zdiagnozować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Powinienem oznaczyć hormony, czy od razu badania kariotypu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
powinieneś pójść do lekarza który jeśli uzna to za potrzebne pokieruje Cie na odpowiednie badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Nie wiem czy w tym momencie łamię regulamin, jeśli tak to przepraszam, ale temu Panu też lekarze mówili że wszystko jest ok http://www.47xxy.strefa.pl/moj_xxy.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
link nie działa


co do lekarzy wiadomo że różnie to bywa dlatego czasem trzeba skonsultować się również i u innego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Specjalista od barków

Następny temat

Wszczepienie implantu, a aktywność fizyczna.

WHEY premium