SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipo czy Gino ?? Co z tymi sutkami jest? Pomózcie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16093

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
byc moze i dojerzewam u mnie u ojca podobne na wielkosc są wiec to raczej dziedzine f***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
idz do rodzinnego, powiedz, ze chodzisz jakis dziwny, ospaly, masz problemy ze wzwodem i do tego jeszcze zrobily ci sie takie dziwne suty.
Bez gadania dostaniesz skierowanie do endokrynologa.

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
hmm a co do tego ma problem ze zwodem sory ze pytam ale nie wiem hhmmm wyjasnisz o co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
dasz tym do zrozumienia lekarzowi, ze najprawdopodobniej masz bardzo niski poziom testosteronu, do tego podejrzenie ginekomastii. 100%, że wyjdziesz ze skierowaniem na badania i wizyte u endokrynologa.
Teraz jaśniej?

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
hmmm pytam o te problemy ze zwodem bo
jakies 2 miesiace temu wyskoczyl mi jakis guzek na jadrzei dlatego pytam hmm moze cos w tym jest ten guz i te sutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
nie pytaj tylko idz do lekarza. Oni sa dla Ciebie, a nie ty dla nich. Powodzienia
eot

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
hmm to jakich lekarzy dowiedzic ?

Najpierw rodzinny a pozniej dostane skierowanaia i sie gdzies przejde :) hehe

A teraz co robci mase czy rzezbe (zima idzie i nei wiem co dalej dzialac?a moze masa +spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358


Cyber lekko przypomina mi GONOMENA

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358
a tak na powaznie to moim zdaniem masz takie naturalne suty i to nie jest gino ale byc moze troche lipo ;p

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
bez obaw to lekkie lipo, zejdz troche z fatu i na pewno bedzie lepiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duraject 100+ meta...

Następny temat

GoD MoDe -off-

WHEY premium