SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lipo6 x a Tight x tream

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
boję sie jesć nawet jak bedę jadł gotowane warzywa czy gotowaną pierś z kurczaka , że z byt dużo przytyje a chciałbym zrzucić , może dodam jeszcze bo nie napisałem
mam 30 lat wzrost 182 waga przed braniem lipo6x to 92 teraz 84kg chciałbym ważyć 75 kg,
Ja już jestem z kołowany nie wiem co mam robić żeby osiągnąć cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
najpierw musisz zacząć porządnie jeść i przytyć (po takiej głodówce to nieuniknione), aby później organizm chciał schudnąć.
dodam, że waga mało znaczy- ważniejszy jest skład, kompozycja ciała- poziom tłuszczu, wody, mięśni. możesz ważyć te 75kg i nadal wyglądać fatalnie. no właśnie, wrzuć zdjęcia, to ocenimy.

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od sposobu odżywiania jaki praktykujesz teraz nie schudniesz, nie schudniesz na dalszą metę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
Przesyłam














Zmieniony przez - ariman w dniu 2010-04-06 00:40:24

Zmieniony przez - ariman w dniu 2010-04-06 00:43:10

Zmieniony przez - ariman w dniu 2010-04-06 00:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne. Mierzyłbym w ok. 2300 w twoim przypadku, obetnij te 200-300 kalorii, ułóż dietkę i się stosuj. Twój organizm jest teraz w fazie magazynowania składników odżywczych. Broni się przed tobą, gdyż wprowadziłeś go w taki stan głodząc się. Twój metabolizm jest bardzo wolny, więc jedząc nawet mało będziesz tył. To najgorsze co może być i częsty problem takich osób jak ty. Złóż dietę redukcyjną i jeeedź ostro, a nie jakieś głodówki jak gwiazda Hollywood strzelasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech nie daje od razu deficytu kalorycznego, tylko przyzwyczai się do normalnego jedzenia, z normalną ilością kalorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Skalar z całym szacunkiem do Ciebie...

ale ten chłop nie ma szans na fajną redukcję jak nie złapie najpierw masy mięśniowej.
Radykalne spalanie tłuszczu uczyni z niego kościotrupka z osłabionym organizmem..

podstawy:
FBW i dieta z lekko dodatnim bilansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184
Dziękuję wszystkim za rady .
Zacząłem chodzić na siłke co drugi dzien na okoli 2 godziny w tym 40 minut areobow zobaczymy co z tego wyjdzie .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja / Low Carb - prosba o ocene

Następny temat

Dieta ektomorfika na mase-62kg

WHEY premium