SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lionel Beyeke IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137
Tak zastanaowiam sie po raz kolejny nad miejscami na Mr.O 2013 i stwierdzam ze Beyeke jednak powinien byc wyzej. Forma niewatpliwie najlepsza jak do tej pory, sylwetka naprawde znakomita pod wzgledem ksztaltow i proporcji. ( kiedys mialem pewne watpliwosci ale teraz juuz przekonlaem sie do tego zawodnika). W punktacji widac ze Beyeke przegral z Warrenem ogolnie o 5 punktow, jednak pierwsza runde wygral, w drugiej juz dominowal Warren. Dominowal? ale czym.. Wedlug mnie niczym. Jedynie muzyka...
Pierwsza runda - Judging, oceniane sa symetria i muskulatura, wygrywa ja Beyeke o 8 punktow, i prawidlowo. Druga runda - Final, pozownie dowolne i posedown. Tutaj Beyeke moim zdaniem popelnia blad i wybiera fatalna muzyke, a Warren ma na wyjsciu w podkladzie muzycznym dosyc monumentalna, swietny wybor.
Beyeke moze i gorzej wypadl w drugiej rundzie w routine czy posedown, moze...ale az o taka ilosc punktow? Przegral ta runde z Warrenem o 13 punktow. Czy muzyka zawazyla? W pewnym stopniu na pewno, Beyeke zle ja dobral. Ale mysle ze po pierwszej rundzie cos sie stalo i na sile chciano Amerykanina dac wyzje niz Francuza, i to zrobili. Zapewne myslano zeby go umiejscowic jeszcze wyzej, ale gdyby byl przed Elssbiayem, to to juz by bylo jawny i bezczelny walek. ( chciaz taki byl z Englishem i Troyem w 212.) Warren zajal 9 miejsce ale wedlug mnie powinien byc na 10 jak nie nizej. Beyeke zostal oszukany. Na pocieszenie zostaje mu fakt ze chociaz zostal uznany za tego, ktory ma lepsza symetrie od Warrena "Kon jaki jest, kazdy widzi"...


Lionel Beyeke na Mr.O 2013

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Dla mnie to jest sylwetka z potencjałem na Sandowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
WINCYJ ZDJYNĆ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poszukać sobie nie mozesz czy bana na internet masz?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Possible za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3327
ale obelgi to mozesz sobie darowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137
Lionel aktualnie. Z goscinnego pozowania w Kanadzie.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689

Nowe z ryja jak 50cent :D

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19861 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732137
Lionel 6 tygodni przed AC Brasil.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spring Fitness Festival 2010

Następny temat

Mike Liberatore - IFBB PRO

WHEY premium