SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limit genetyczny a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 489 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23472
na moje to duzo latwiej utrzymac mase miesniowa zdobyta na SAA w ramach naszej genetyki pod warunkiem dobrego czystego zarcia no i tez srodki uzyte sa wazne trudno spodziewac sie np po anapolonie stalych przyrostow trzeba uzywac SAA ktore buduja czysty fajny miesien powoli i do przodu a nie napalac sie na kg ktore w rzeczywistosci sa woda jak dla mnie prop wino npp oxa tura tren to sa srodki do budowania stalej masy choc slyszalem ze ponoc masa bardziej stala jest po dlugich estrach testosteronu ale napewno jakosc nie ta jakby pociagnac propa tak dlugo jak sie ciagnie dlugi estr to prop wygrywa na 100% tylko ze mamy dupe jak sito.

Hardstyle Is My Style...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 505 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34972
za przeproszeniem pierd.olisz glupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Z trzymaniem wody i tłuszczu to oczywista sprawa. Każdy zdziwiłby się jak by zrobił formę pod 6%, jak mało tego mięśnia na ogół ma. Zawsze mnie dziwiło, że ludzie nie rozróżniają czystego mięśnia od zalanego.

Co do badań to jest to też jeden z problemów etycznych dopingu. Po zaprzestaniu brania, według badaczy prawdopodobnie na wiele lat (zbadano na razie co się dzieje w przeciągu kilku lat po zaprzestaniu), były koksujący osiąga benefity z tego, że kiedyś brał. Czyli mimo, że się przestał brać i jest "czysty" to nadal ma się przewagę nad czystym-czystym. Wskazywano w tych badaniach na wzrost ilości jąder komórkowych w mieśniach (czyli to co powoduje tzw. pamięć mieśniową) oraz na wzrost ilości receptorów androgenowych. (wzrost "na zawsze" of course)

Zmieniony przez - Cergi w dniu 2013-05-15 00:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Przypadkow w ktorych ktos koksuje i cwiczy a raptem przesataje walic koks i dalej cwiczy jest bardzo malo,
Ale mozna zobaczyc co dzieje sie z ludzmi na odbloku a nawet na mostku czesto traca duzo,
W wiekszosaci przypadkow jesli ktos bral koks i przestal, przestal tez cwiczyc a gdy wraca przewaznie od razu siega po koks wiec ciezko powiedziec jak to jest.
Jesli kos przestal ksowac a nadal cwiczy to czesto z powodow zdrowotnych i tutaj tez trudno jednoznacznie stwierdzic bo nie wiemy jak jego stan zdrowia ma sie do treningow diety i regeneracji

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Wszystko spada, zostaje tyle ile zrobiloby sie w tym czasie na sucho

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2951
Miczelx pytanie do Ciebie, w którymś temacie napisałeś że off zaczyna się tak na prawde od 2 miesiąca offu? Ja obecnie jestem off, ponad miesiąc miesiąc po odbloku, spadków już nie ma powoli wracam do ciężarów i uważam że mimo wszystko nie zrobił bym tego na sucho a już napewno nie w takim czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dokladnie jak miczelx. Ci co pisza ze wiekszosc mozna zachowac daje se lep up******ic ze nigdy nie odstawili na dłuzej niz pol roku. Bo dopiero wtedy zaczynaja sie prawdziwe sajdy, i spadki. Nie ma takiej mozliwosci zeby cos "zostalo" to nie logiczne i nie mozliwe, sprawdzone w praktyce i potwierdzone teoretycznie.

mateusz- to poczekaj grzecznie jeszcze 3-4 miechy to zobaczysz. moze 5 mies. Roznie. w moim przypadku to bylo pol roku po odbloku i zaczal sie krach kataboliczny i zalew estrogenu ktory nigdy mi nie grozil ani nie mialem sklonnosci.

Zmieniony przez - UwE w dniu 2013-05-15 10:56:02

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Mnie martwi tylko jedno w koksie i tego już się nie da odwrócić: zmieniło się jego przeznaczenie, nie jest on używany do przełamywania stagnacji ponad normatywne możliwości organizmu(tak jak było to w latach 60-80, no może 90), a używany w celach "szybciej, więcej mięśnia".

Im większe dawki środka, tym trudniej utrzymać masę po odstawieniu. Dlatego lepiej jechać małe dawki w długim okresie czasu.

Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2013-05-15 11:01:03

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
pewnie, ale tak czy inaczej odstawisz na dluzej a w lustrze zobaczysz ze to jest warte tyle ile to bierzesz i nic wiecej.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2951
Pewnie macie racje, ale znam ludzi którzy dawniej koksowali i wg mnie wyglądają zdecydowanie lepiej od tych którzy jadą cały czas na sucho.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok kiedy tribulus

Następny temat

Półroczna bomba na pierwszy cykl

WHEY premium