SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MET+NBII LIMIT EDITION CZY WARTO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
PANOWIE CO WY NA TO META+NITRO BOLON II .CZY TO MA WOGOLE SENS??...CZY WOGOLE ZREZYGNOWAC Z NBII I KRETKE W OSTANI TYDZIEN CYKLU DAC....DLA UTRZYMANIA EFEKTOW??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
kurde tyle opini juz przeczytalem i sam nie wiem jaka mete wybrac a myslalem ze juz wiem???co proponujecie ?? ale napewni nie ruska bo za bardo wysypie mniee....zastanawiam sie na nad ta polska ale ktos czytalem i panikuje ze juz nie produjuje sie jej wiec metlik w glowie chlopaki walsie jakies posty i mowcie co o tym myslicie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
po 1 to wylacz tego capslocka
po 2 ile jeszcze tematow zalozysz?
po 3 w osatni tydz cyklu

a i po 4 dawaj soga ze sie spuszczam intelektualnie w twoich postach

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-11-05 13:56:27

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
HE SOG DLA CIEBIE I TO MEGA JUZ WCISKAM SORY ZE TAK POZNO....W OSTANI CYKL ALE TEGO NBII CZY ZWYKLA KRETKE MONO??

capslocka ZOSTAJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24567 Napisanych postów 68254 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538365
ja dalbym to i to
bedzie fajnie

capslocka wylacz i jak szczur- dawaj soga

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
co masz na mysli mowiac fajnie ....widze ze dla niektorych to albo jaja sobie robia albo naprawde chca pomoc ..nie szukam kolkow do nasmiewania ...a ci ca radza powinni miec tez jakas swiadomosc tego ze maja wplyw na dzialanie innych....

a co do NBII no wiem ze mono mozna by bylo dodac 5mg do kazdej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
mono tez da rade...
a jak capslock ZOSTAJE to mosisz naprawde zrobic poczestunek zadoscuczynienie

Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2009-11-05 14:08:23

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
ale wolal bym juz zostac tylko przy tym NBII muszemiec itak na cykl z 1kg i jeszcze mono +dieta+wit za duzo kasy,,,,a stosowal ktos NBII pod koniec cylku metki???jak tak to jakie opinie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24567 Napisanych postów 68254 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538365
licza sie kg zdobyte po cyklu, dobre suple, dieta to podtrzymiesz i nie stracisz zbyt wiece po cyklu
ja po cyklu nie tylko mono daje ale tez jakis stack

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
ja wrzucałem kreatyne pod koniec cyklu,
teraz w ogole jednak zrezygnowalem praktycznie z kreatyny.

nikt Ci nie da dokladnej recepty zeby bylo najlepiej
to jest taki sport ze najwiecej osiagniesz lamiac schematy,
takie jest moje zdanie.

jak chcesz wiecej info zwiazanych ze stosowaniem saa to daj ankiete, eot.

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
posłuchaj szczura

osobiscie niemam przekonania do nitr chyba ze w mojej 7 hehe
jak juz tak dzielisz sogami to i mi kopsnij 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 981
Mysle ze doloze do nbII kretke mono do kazdej porcji po 5mg i bedzie dobrze do tego dieta dobrze rozpisane trening i mysle ze cykl wyjdzie pozytywnie ...i bede mogl sie podzielic zdobyta wiedza w praktyce.

a tak ogolnie to ile ucieka wam kg po cyklu tak mniej wiecej tylko pytam...maci moze photo po cyklu odrazu???a nastepne zdjecie ktore pokaze juz wage ktora zostala i jak to ogolnie wyglada???,,

Zmieniony przez - TREC999 w dniu 2009-11-08 21:11:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmowa o odblokowanie

Następny temat

X-TREN ph czy klepiące?

WHEY premium