SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Likwidacja zbędnych centymetrów i kg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No to ino prędko!!

A jest Cię mniej, to fakt. Nawet trener z siłowni to powiedział.
A jak zrobisz podsumowanie po 2-3 miesiącach i wrzucisz fotki porównawcze, to będzie szał ciał

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
ja też zauważam,że jest mnie mniej, to jest naprawdę fajne uczucie
A co do zdjęć to już nie mogę się doczekać, moje balerony na plecach już przechodzą do historii

Zmieniony przez - Zuuuza w dniu 2013-05-27 22:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Młodaj dawaj wypiski zaległe!! I Wszystkie treningi masz dzisiaj uzupełnić ok?

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
wieczorem wszystko będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
hej zajrzalam teraz i zobaczylam pikne spadki Moje gratulacje!! Oby tak dalej, trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
Ja za siebie również trzymam kciuki
Dzięki bardzo za wsparcie!! Przyda się

Dzisiejsza miska
I tak jak obiecałam w końcu, wszystkie treningi wykonane do tej pory :










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
Witam.
Dzisiaj był dzień pomiarów, trochę urosło, trochę zmalało ale generalnie efekty są pozytywne.
Oby tak dalej

Wrzucam wczorajszą i dzisiejszą miskę, oraz dzisiejsze pomiary








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 534 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14541
Hej, ładnie znikasz w talii i pępku, super!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 481
Dziękuje bardzo Również się z tego faktu bardzo cieszę. W końcu mogę sobie ręce na biodrach oprzeć. wspaniałe uczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
Slicznie, Gratki i oby dalej spadało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkręcanie metabolizmu

Następny temat

INSANITY po 2-tygodniowej przerwie od ćwiczeń?

WHEY premium