SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Light Kontakt w Kyokushin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Na szczęście to prawdopodobnie ostatni light w jakim będę brał udział. No chyba że jeszcze w kategori 18-21 lat, ale wole za bardzo się do lekkiego kontaktu nie przyzwyczajać, bo może mnie później w full-u spotkać niemiłe rozczarowanie... i tak nie ma to jak walki egzaminacyjne, przynajmniej można się porządnie wyżyć bez późniejszych wyrzutów sumienia

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8333
No według mnie light kontakt to lipa. Uczy tylko złych nawyków. Dlatego sie ciesze że już nie moge w tym startowac(18 lat). Chociaż z drugiej strony fajnie było jezdzic na zawody:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Pilar88- oczywiście że możesz. Jak już było napisane jest kategoria 18-21 ale na twoim miejscu raczej nastawiłbym się już na full...

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8333
Nie moge startowac bo nie mam ukończonych 18 lat, ale i tak nie bede w tym startował, wole full:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Sprawa wygląda tak. Jako pracę domową z przetwarzania miałem zrobić (jak każdy z klasy) jakiś filmik w editstudio. A że akurat miałem na stanie pare moich walk z grudniowych wojewódzkich(świętokrzyskie) zawodów w lekkim kontakcie, no to sobie pomyślałem, coby tego nie wykorzystać... No i wyszło z tego takie cuś.
Uważam że light jest beznadziejny, ale jeśli mam do wyboru jechać na zawody albo nie jechać to jednak wolę to pierwsze. Pewnie wielu z was nieźle sie uśmieje, jak zobaczy np za co jest pełny punkt albo niektóre kopnięcia np podwójne bez odstawiania nogi, ale taki jest właśnie light.
Acha i niemyślcie sobie że wklejam to tutaj żeby się pochwalić or something, bo naprawde niema czym, może nawet przeciwnie...

www.ekorab.boo.pl/light.avi

Badziew jest na moim serwie, więc nie będziecie mieli problemów ze ściąganiem:)

Moja lewa noga to mój kapitał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
I'll be back...


nie no spox filmik

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393
sam walcze w light kontakcie(juz ostatni rok)!!teraz jade do olsztyna na mistrzopstwa polski:)Alke jestnak jest to beznadziejnie, ostatnio koleś na zawodach pucharu podkarpacia nie oddał zadnego ciosu w swoich walka i zajął 3 miejsce!!!Wogle nie miał pojecia o walce w light kontakcie, nie wiedział co sie na macie dzieje. Rywal go skopał pare razy przeciągną i gośc wygrał walke!Normalanie parodia!!załamać sie idzie jak sie na takie coś patrzy!!!Moim zdaniem light kontakt jest beznadziejny, uczy złych nawyków, wole full!!U nas na treningach ja są sparingi to zawse jest full!!TAko nasz senior(50 lat)ma 4 kyu i mówi że karate spada na psy!!Nie może4 pojąć że jest coś takiego jak light kontakt.Dla niego kk zawsze było jest i bedzie twardym sportem!!!Tak że jest to troche taki kiepski pomysł z tym light kontaktem!!

"kiedy nie masz siły i pot zalewa ci oczy, a mimo to wstajesz i dalej walczysz to dopiero wtedy zaczyna sie KYOKUSHIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
Ja tam lubie zarówno light jak i full. Walka w lighcie jest bardziej efektowna ale w fulu efektywna. Ja lubie obie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 393
jak kto lubi, ale wiado że lepiej jest jecha na zawody niż nic nie robić!!zawsze jakieś wrażenia

"kiedy nie masz siły i pot zalewa ci oczy, a mimo to wstajesz i dalej walczysz to dopiero wtedy zaczyna sie KYOKUSHIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 819 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8552
Czy są efektowne? Moim zdaniem raczej śmieszne. Wystarczy spojrzeć na mój filmik. Przy niektórych kopnięciach aż noga sama idzie żeby zaaplikować wewnętrznego lowa. Naprawde walki wyglądają dziwnie jak dla mnie.

Moja lewa noga to mój kapitał

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy aikido to prosta do nauki sztuka walki?

Następny temat

Plany Diablo, Zegana, Adamka i Cendrowskiego

WHEY premium