SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Włoska - Serie A

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mecz Bologna - Lazio odwołany

Z powodu ośnieżenia Stadio Dall'Ara zaplanowany na dzisiaj na godz. 15 mecz Serie A Bologna - Lazio został odwołany. Nowy termin meczu nie jest jeszcze oficjalnie znany, ale najprawdopodobniej będzie to poniedziałek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AC Milan 3 - 1 Sampdoria
Ancona 1 - 1 Reggina
Bologna ? - ? Lazio (przełoż.)
Chievo 0 - 0 Empoli
Lecce 0 - 0 Siena
Udinese 1 - 1 Perugia
AS Roma ? - ? Inter Milan (20:30)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AS Roma 4-1 Inter Mediolan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Mecz piłkarskiej ligi Włoch Bologna - Lazio Rzym, który w niedzielę został odwołany z powodu dużych opadów śniegu, zostanie rozegrany 25 marca - poinformowały władze rzymskiego klubu.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Inter Mediolan chce wykupić Lazio Rzym

Dyrektor Interu Mediolan Massimo Moratti jest bardzo zainteresowany dużą ilością zawodników Lazio Rzym, oraz tamtejszym trenerem.

Były prezydent 'Narazzurrich' chciałby ściągnąć od przyszłego sezonu na 'San Siro' selekcjonera 'Biancocelestich' Roberta Manciniego. Inter także jest zainteresowany piłkarzami tego klubu, a na długiej liście zawodników których mediolańczycy chcą pozyskać jest czwórka Rzymian. Tymi zawodnikami są Jaap Stam, Stefano Fiore, Cesar oraz Giuseppe Favalli któremu kończy się kontrakt z Lazio i często w wywiadach zaznaczał, że chętnie zakończyłby karierę w Premiership lecz niewykluczone jest, że latem przeniesie się do Interu. W okresie zimowym z tamtego klubu przyszedł Dejan Stanković i władze drużyny z Mediolanu chcą chyba wykupić całą drużynę Lazio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cudicini w Milanie ?

AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem bramkarza Chelsea Londyn Carlo Cudicini'ego.

Przyszłość Włocha przy Stamford Bridge wydaje się być niepewna mimo tego, że ostatnio spisuje się on bardzo dobrze. Do klubu trafi bowiem Petr Cech z francuskiego Rennes.

Zdaniem angielskich gazet, Milan, w którym zawodnik rozpoczynał karierę, jest skłonny zaoferować Chelsea 5 milionów funtów. Piłkarzem interesuje się również Inter.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak poinformował jeden z czeskich dzienników, być może w lecie Juventus Turyn będzie musiał sprzedać gwiazdę zespołu Pavla Nedveda.

Działacze "Starej Damy" w związku z tym, że klub odpadł w 1/8 finału Ligi Mistrzów najprawdopodobniej zdecydują się odmłodzić drużynę. Zmiany dotkną również Czecha.

"Nie przeszliśmy 1/8 finału i klub zapewne będzie musiał kogoś sprzedać" - powiedział Nedved.

Kapitan reprezentacji Czech ma kontrakt z Juventusem ważny do 2006 roku.

"Zobaczymy, co będzie. Ale zmiany na pewno będą. Potrzebujemy odmłodzić zespół" - powiedział jeden z działaczy Juventusu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
13 Marzec

18:00 Sampdoria ? - ? Bologna
20:30 Empoli ? - ? Lecce

14 Marzec

15:00 Inter Milan ? - ? Chievo
15:00 Lazio ? - ? Udinese
15:00 Parma ? - ? Brescia
15:00 Perugia ? - ? Modena
15:00 Reggina ? - ? AS Roma
15:00 Siena ? - ? Ancona
20:30 Juventus ? - ? AC Milan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
Wishper właśnie miałem taki post robić - mysle że ty dobrze go zorganizujesz Łap soga odemnie jak wejdzie - służe pomoca - Liga Włoska a ogólnie cała drużyna Włoska jest moją pasją

http://www.sfd.pl/temat132515/ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
http://www.sfd.pl/temat130326/ - JUVENTUS TURYN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3347 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6270
Rui Costa nie myśli o odejściu z Milanu

Portugalski pomocnik Rui Costa powiedział, że obecnie koncentruje się jedynie na jak najlepszej grze w Milanie, pomimo spekulacji łączących go z transferem do Benfiki Lizbona. 31-letni zawodnik jest związany z włoskim klubem kontraktem do 2006 roku i działacze Milanu nalegają, że nie jest on na sprzedaż.

- "Teraz nie myślę o odejściu z Milanu. W czasie mojej kariery otrzymałem wiele ofert z innych klubów, jednak zawsze dawałem pierwszeństwo klubowi w którym obecnie występowałem. I tak jest także teraz. W porównaniu do poprzedniego sezonu teraz grałem mniej i jest to spowodowane przyjściem do zespołu Kaki, który w krótkim czasie zostanie najlepszym zawodnikiem na świecie" - powiedział Rui Costa.

http://www.sfd.pl/temat132515/ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
http://www.sfd.pl/temat130326/ - JUVENTUS TURYN

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty Sportowe!!!!!

Następny temat

Juskowiak zagra z Barceloną

WHEY premium