SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liga Włoska - Serie A

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Antonio Conte zrezygnował z funkcji trenera Juventusu!

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ciekawe czy ma to coś w związku z zainteresowaniem United Vidalem, byłoby całkiem przyjemnie jakby prócz Conte odszedł jeszcze Vidal

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Dzisiaj czytałem, że jednak Vidal nie odejdzie, a ile w tym prawdy - nie wiem.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja widziałem dzisiaj info od Mittena, dziennikarza Manchester Evening News (który jest podobno wiarygodny) i zupełnie inaczej się to przedstawia, ale i tak czas pokaże

- Manchester United pragnie pozyskać zawodników, którzy chcą reprezentować barwy klubu - mówił Mitten. - Zdecydowanie mogę potwierdzić, że obecnie odbywają się negocjacje w sprawie Arturo Vidala. Wierzę, że transfer zostanie ostatecznie sfinalizowany.

- Jednak wiele rzeczy musi zostać w tej kwestii jeszcze uzgodnionych. Man Utd nie odkrywa swoich kart, natomiast z moich informacji wynika, że Arturo Vidal wyraził chęć dołączenia do Manchesteru United.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty Sportowe!!!!!

Następny temat

Juskowiak zagra z Barceloną

WHEY premium