Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 2
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk x
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 1
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa x
Środa 29.08.2007 (typujemy do środy do godz. 18.00)
1. Szachtar Donieck - Red Bull Salzburg 1
2. Anderlecht Bruksela - Fenerbahce Stambuł x
3. Dinamo Zagrzeb - Werder Brema 2
4. Slavia Praga - Ajax Amsterdam 2
5. Celtic Glasgow - Spartak Moskwa x
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 1
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk x
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.)1
2. AZ Alkmaar - Excelsior x
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 2
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel x
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk x
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 2
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa x
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 2
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk X
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 2
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 1
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk 1
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 1
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel X
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk 2
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 2
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 1
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk X
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 1
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa X
Pzdr
" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń x
3. Mattersburg - FC Basel x
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk 2
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 1
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa x
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 1
3. Mattersburg - FC Basel 2
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk 1
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 1
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 2
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1
Czwartek 30.08.2007 (typujemy do czwartku do godz. 16.30)
1. Vojvodina Nowy Sad - Atletico Madryt 2
2. Jablonec - Austria Wiedeń 2
3. Mattersburg - FC Basel 2
4. RC Lens - Young Boys Berno 1
5. GKS Bełchatów - Dnipro Dniepropietrowsk 1
Piątek 31.08.2007 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. AC Milan - Sevilla (neutr.) 2
2. AZ Alkmaar - Excelsior 1
3. Schalke - Bayer Leverkusen 1
4. Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia 1
5. Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 2