...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
1290
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
32002
--------------------------------------------------------------------------------
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja X
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock X
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy x
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś x
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
_______________________________
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
Najlepsi we wtorek i środę:
1. BeeV________2
.. darik_______2
.. Grubmen_____2
.. kaczy_______2
.. Zakir_______2
Rozstrzygnięcia:
1. Espanyol - Deportivo anulowany
2. Las Palmas - Villareal 2
3. Malaga - Santander X
4. Osasuna - Mallorca anulowany
5. Valladolid - Murcia X
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
200
Wiek
81 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1301
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 2
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy x
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 1
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 1
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja X
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA x
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock X
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
głupie pytanie - głupia odpowiedź
...
Znawca
Szacuny
48
Napisanych postów
19680
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
52823
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 2
3. Bułgaria - Rumunia 0
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 2
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 2
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 x
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen x
5. Turkmenistan - Hongkong 2
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
...
Ekspert
Szacuny
11148
Napisanych postów
51564
Wiek
30 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia x
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry x
7. Szkocja - Włochy x
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 2
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 x
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen x
5. Turkmenistan - Hongkong 2
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock x
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 1
10. Tenerife - Xerez 1
...
Znawca
Szacuny
34
Napisanych postów
14568
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
53165
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia x
3. Bułgaria - Rumunia X
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja X
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA x
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 x
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock x
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 2
10. Tenerife - Xerez 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
165
Wiek
36 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
7852
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 2
3. Bułgaria - Rumunia 2
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia x
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy 2
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja x
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja x
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 2
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 2
25. RPA - USA 1
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 1
27. Czechy U21 - Turcja U21 1
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile x
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock x
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia x
10. Tenerife - Xerez 1
leć wysoko, myśl szeroko....
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia X
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 1
7. Szkocja - Włochy 1
8. Izrael - Rosja 2
9. Litwa - Ukraina X
10. Albania - Białoruś 1
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja 1
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania 2
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja 1
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja 1
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA 2
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 X
27. Czechy U21 - Turcja U21 X
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja 1
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 1
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock X
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas 1
9. Cadiz - Numancia 2
10. Tenerife - Xerez 1
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
5851
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
26811
Tydzień 13
Sobota 17.11.2007 (typujemy do soboty do godz. 14.00)
1. Finlandia - Azerbejdżan 1
2. Walia - Irlandia 1
3. Bułgaria - Rumunia 1
4. Łotwa - Liechtenstein 1
5. Andora - Estonia 2
6. Mołdawia - Węgry 2
7. Szkocja - Włochy x
8. Izrael - Rosja x
9. Litwa - Ukraina 2
10. Albania - Białoruś 2
11. Macedonia - Chorwacja 2
12. Niemcy - Cypr 1
13. Czechy - Słowacja x
14. Grecja - Malta 1
15. Holandia - Luksemburg 1
16. Polska - Belgia 1
17. Irlandia Północna - Dania x
18. Serbia - Kazachstan 1
19. Hiszpania - Szwecja x
20. Portugalia - Armenia 1
21. Norwegia - Turcja x
22. Argentyna - Boliwia 1
23. Kolumbia - Wenezuela 1
24. Paragwaj - Ekwador 1
25. RPA - USA x
26. Grecja U21 - Chorwacja U21 x
27. Czechy U21 - Turcja U21 x
Niedziela 18.11.2007 (typujemy do niedzieli do godz. 11.00)
1. Urugwaj - Chile 1
2. Peru - Brazylia 2
3. Syria - Indonezja x
4. Tajlandia - Jemen 1
5. Turkmenistan - Hongkong 2
6. Lechia Gdańsk - Wisła Płock x
7. Korona - Cracovia 1
8. Alaves - Las Palmas x
9. Cadiz - Numancia 2
10. Tenerife - Xerez x
SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH