SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Liberatore - Piotr Nowak - Zawody 2020....

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Witam Serdecznie :D

Dawno w żaden dziennik się nie bawiłem, a chce jakoś dodatkowo zagospodarować swój wolny czas, a może i znajdzie się ktoś, kto będzie śledził moje wypociny

Nie jestem jakimś wybitnym genetykiem. Trenuje od 17lat, mając już na karku 34, więc połowa życia już spędzona z żelastwem jest
Pierw jakaś domowa siłownia i męczące skręcanie ciężaru. Potem udało się uciec do Wielkiego miasta Warszawy i zapisać na osiedlową siłownie, co było WOW!
Poznało się ludzi, jakoś to zaczęło iść do przodu. Treningi po 2-3h, jakaś słodka bułka i maślanka po treningu

I tak człowiek trenował bez ładu i składu chcąc podnosić coraz to większe ciężary. I udawało się to w mniejszym lub większym stopniu - kwestia ćwiczenia

Lata mijały, jakieś redukcje były, ale przyszedł czas na OLŚNIENIE

Mój kolega z siłowni przygotowywał się do Debiutów, więc mu pomagałem. A przy okazji i mnie to wkręciło, czyli zmiana sylwetki i spalenie zbędnego balastu.
Więc zacząłem zrzucać z 143kg i ponad pół roku doszedłem do wagi startowej 97kg Mega różnica w sylwetce jak i samopoczuciu.

No i od w sumie 5 lat startuje sobie. W sumie głównym powodem startów jest chęć poprawienia sylwetki. Bo tak bez celu to po co ?

Życie się toczy, jakieś starty zaliczone, a że teraz startuje w kategorii powyżej 100kg, to ciężko wygrać ze starszymi koniami
Ale, że lubię konkurować z lepszymi i widzę ile mi brakuje, to motywacji mi nie brakuje bo wiem ile jeszcze roboty mnie czeka. A myślę, że do 50tki coś tam jeszcze poprawie

Teraz może uda się wystartować pod koniec sierpnia, ale to jeszcze zobaczę :D Zawody w Siedlcach, w sumie nie daleko, więc czemu nie











Zmieniony przez - Liberatore w dniu 2020-07-01 17:57:09

Zmieniony przez - Liberatore w dniu 2020-07-01 18:02:41
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
=) obserwuje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 338
Kolejny PIĘKNY Dzień - czyli kolejny trening nóg za mną


1. Przysiady - 5s - 6p - 180kg
2. Wypychania - 4s - 10p - 360kg
3. Wyprosty (zatrzymanie w górnej fazie na 15 sekund po ostatnim powtórzeniu) - 3s - 12p
4. Seria łączona - martwy na prostych, uginanie (ala foka), uginanie normalne - 4s - 12p (każde ćwiczenie)












Szamka:

1. 200g chleba tostowego, 150 szynki z piersi, 5 jajek
2. 150g kaszy mannej, 80g WPC, 200g owoców
3. 150g płatki owsiane, 250g twaróg chudy, 20g WPC
4. 300g piersi, 100g ryżu
5. 300g piersi, 100g ryżu
6. 200g chleba tostowego, 250g szynki z piersi, 200g owoców


Trening wchodzi jak złoto, szamka też. Aktualnie priorytet na nogi, według mnie są nadal za małe, bo w sumie talia za szeroka. Ale od kiedy objętościowo jedzenia jest mniej, zdecydowanie lepiej jest pod koniec dnia, ponieważ brzuch nie jest mocno do przodu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawiarski Roman - Dziennik Treningowy

Następny temat

Szukam trenera w okolicach Gliwic, Opola, Katowic przygotowującego na zawody bikini fitness

WHEY premium