SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jutro zawody - dziś zakwasy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2217
Cześć, jutro mam ważny start wyscigi górskie na rowerach. Dziś mam zakwasy i przetrenowane miesnie, ostatnie dwa dni były ciężkie treningowo. Mam pytanie jak dziś mogę przyspieszyć regeneracje zakwaszonych miesni.
(Na przyszłość będę wiedział jak nie trenować przed zawodami, potrzebuje porady co mogę zrobić dziś a nie co mogłem zrobić wczoraj).
Może jakieś maści, gorąca lub zimna woda, etc.

ćwicz ćwiczenia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Jakiś lekki automasaż, jacuzzi, lekka aktywność fizyczna, która pobudzi krążenie składników odżywczych o mięśniach, prysznic ciepła-zimna, odżywianie, sen.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Na przyszłość oprócz mądrego treningu dobrze mieć pod ręką pistolet do masażu który fajnie rozluźnia nogi i ewentualnie dobrego fizjo który poratuje masażem
Polecam też maść końską chłodzącą, często używam po ciężkich górskich zawodach i na drugi dzień jest dużo lepiej a ból w nogach znacznie mniejszy. Maść można kupić w aptece. W sumie pistolet + maść to jedyny zestaw który mi pomaga w regeneracji po zawodach. Do tego oczywiście dobra dieta, żeby organizm miał składniki potrzebne do regeneracji i odpowiednia ilość snu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening ciężarowców-przygotowanie do mistrzostw Polski w podnoszeniu ciężarów

Następny temat

Dawid Starypan - Przygotowania do sezonu 2024r

WHEY premium