SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lewa czy prawa reka?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5368
Trenuj jak trenowałeś!jesteś lewo reczny a nie zmieniaj na prawą jak jestes lewo to masz ja silniejszą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2181
ale też wątrobę masz z przodu .. nic nie ma za darmo .. w****iasz ale łatwiej Cie u***ać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Ja jestem na takim etapie, że obie pozycje zaczynają mi wchodzić i nie przeszkadza mi to, czy walczę w prawej czy w lewej pozycji(jestem praworęczny). Ale to są efekty wieloletnich treningów w obu pozycjach co Tobie tez proponuje :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
up@ Sog poleciał
Jeszcze jedna prośba moglibyście mi polecić jakąś dobrą szczęke? do 20zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5368
kup sobie na allegro lub w sklepie sportowym z allright kosztuje 10zł bo mam taką jest dobra;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Ok jeszcze jedno pytanie, czytałem że te kolorowe mają beznadziejny smak , to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie u mnie nie miała smaku

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8876 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75098
prosze bardzo

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Dokładnie. Gdy walczysz z kimś, najczęściej walczysz z praworęcznym. Dla niego jesteś dziwnym, nowym rodzajem przeciwnika, w większości ludzie nie bardzo wiedzą jak radzić sobie z mańkutami. A dla Ciebie walka z nim to po prostu dzień jak codzień Tylko fakt, czasami trzeba też inaczej sie uczyć kombinacji, kontr itp, tym bardziej że na sekcjach przeważnie uczy się ich w wersji "dla większości" tj. nie dla lewusów a dla prawiczków ( ).

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mierniki siły i szybkości uderzeń

Następny temat

boks 16 lat

WHEY premium