SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lepsze samopoczucie - porady

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
Witam
Ćwiczę 3razy w tyg do tego praca wiek 36 lat i chciałbym coś na lepsze samopoczucie i regenerację oraz sen i kupiłem z Trec testomaxx oraz prozma to pierwsze mam zamiar 2x dziennie po tabl a prozma na noc jedna tab.Dobre rozwiązanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Może po prostu masz za dużą aktywność fizyczną i psychiczną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1450
Czy ja wiem pytanie brzmi czy można razem te suple połączyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3364 Napisanych postów 4363 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108302
Dla wiekszosci osob majacych zycie/prace na pelen etat dodanie treningu 3x w tyg jest do zrobienia, to wcale nie musi byc za duzo Ojan, bez przesady, to jest mlody chlop.

Nic ci nie będzie jak polaczysz te suple, wiec spokojnie bierz, pytanie tylko czy ci pomoga, nie wiaodmo. Ten testoxx to widze zawietra tylko 300mg ashwagandy, ja np. biore okolo 1000mg wieczorem i mysle ze mam fajny efekt przy takiej dawce, ty chcesz brac 1 tabl rano + 1 tabl wieczorem, moze tez bedxie spoko brane w taki sposob. Jak czujesz ze cos ze snem nie tak to poza suplami to konieczne jest zadbanie o podstawy jak higiena snu, dobra odzywcza dieta, rezygnacja z uzywek, no i wg mnie podstawy suplementacji warto rozwazyc czyli kreatyna, wit D, omega 3, chyba ze juz bierzesz to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
Masownik1920
Czy ja wiem pytanie brzmi czy można razem te suple połączyć?
Moja praktyka mówi, że działalność supli jest niewielka ale czasem może być szkodliwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3364 Napisanych postów 4363 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108302
No te suple ktore kolega podal nie zaszkodza mu raczej, juz bez przesady, a czy pomoga? To juz inna kaestia, niekoniecznie, to nie jest jakis game changer, ale czasem nawet deliktna poprawa bedzie ok
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12138 Napisanych postów 30548 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131055
madzia_666
No te suple ktore kolega podal nie zaszkodza mu raczej, juz bez przesady, a czy pomoga? To juz inna kaestia, niekoniecznie, to nie jest jakis game changer, ale czasem nawet deliktna poprawa bedzie ok
Na delikatne poprawy to szkoda mi kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3364 Napisanych postów 4363 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108302
Ojan, zgoda, ale czasem placebo nawet robi robote :) czasem warto sprobowac by samemu sie przekonac, za 1-2 miesiace kolega sam bedzie wiedzial czy mu cos pomoglo i sam sobie wyrobi zdanie czy jest sens brac czy nie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6270 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Supelmenty diety, które zakupiłeś jak najbardziej będą przydatne pod kątem poprawy jakości snu i regeneracji układu nerwowego. Magnez możesz wrzucić w ilości około 400 miligramów przed snem. Cynk około 15 miligramów. Podejrzewam, że w jednej kapsułce będzie zdecydowanie zbyt mało. Szczególnie magnezu.

Poza tym, sugeruję jednak zwrócić uwagę na Twój styl życia. Podstawowych błędów w tym kierunku nie przykryjesz suplementami diety. To tak jakby rdzę malować lakierem do paznokci.

Ilość i jakość snu, stres, dieta, aktywność fizyczna, itp.
2

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawszy temat w listopadzie 2023

Następny temat

Trening TRX - porady

WHEY premium