SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leki a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Testosteron ok ale chociaż deki nie próbuj czy NPP bo jeżeli już miałeś myśli samobójcze i depresję ciężkie to tu zabawy nie będzie mimo prolki na wzorowym poziomie . To jest po prostu efekt uboczny nondrolonu że pewnej chwili przychodzi " ciemność " i zjazd na maxa z którego ciężko się wygrzebać i najczęściej trwa on niezbyt długo i nie pomaga ratowanie się dht czyli provironem czy masteronem a jeżeli połączysz to z tym co już przechodziłeś to naprawdę może być za późno . Stanowczo odradzam , ty zrób jak uważasz twoje życie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Chce leciec cypio solo ok 50mg/ dzień. A co do HCG to jak i kiedy go włączyć? Planuje długi cykl, nie wiem kiedy będę schodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
n1nnja
Chce leciec cypio solo ok 50mg/ dzień. A co do HCG to jak i kiedy go włączyć? Planuje długi cykl, nie wiem kiedy będę schodził.


Najlepiej od początku brania testa. Zaciągasz całą insuliniwke czyli 40jednistek (1ml) i walisz poniedziałek /piątek po 3-4 kreseczki . Tyle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
HCG od startu e3d 500j.

Co do postu ze przy nadrolonach musi przyjść "ciemnosc" to bzdura totalna. W twoim przypadku nandrolon odpada...ale nie demonizujmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
jakie leki jeszcze musze przyszykować w razie W? arimidex na estradiol i cabaser na prolaktyne, co jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
piorun65
HCG od startu e3d 500j.

Co do postu ze przy nadrolonach musi przyjść "ciemnosc" to bzdura totalna. W twoim przypadku nandrolon odpada...ale nie demonizujmy.
.

Sam jesteś bzdura totalna i nie bagatelizuj takich zachowań jak miał już wcześniej na tle psychicznym problemy . Nawet nondrolonu w życiu nie brałeś ale wszystko wiesz najlepiej . Weźmiesz na siebie odpowiedzialność jak by sobie coś zrobił ? Ty myślisz że to katar czy kaszel ? Tu chodzi o jego życie człowieku !!!!


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-04-27 15:05:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Spokojnie. Przecież nikt tu mu deki nie poleca, tylko testa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Psycho Dad
Spokojnie. Przecież nikt tu mu deki nie poleca, tylko testa.


Odniosłem się do " bzdura totalna " , kolega pisze jakby wiedział cokolwiek na temat a ani deki nie brał ani stanów depresyjnych nie miał i swoje wpisy opiera na tym co przeczytał więc co to jest warte . Gadka ze ślepym o kolorach . Ja przeżyłem jedno i drugie i znam sprawę z autopsji i takie wpisy mnie śmieszą delikatnie mówiąc i złoszczą
Deka miesza ludziom w baniach bez przeszłości z problemami psychicznymi a co dopiero po sprawach samobójczych ... Litości


Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-04-27 15:36:57

Zmieniony przez - Egon33 w dniu 2022-04-27 15:38:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Koledzy, oprócz wcześniejszych badań co kupić przed cyklem żeby mieć pod ręką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Swoją drogą, które sklepy polecacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest szansa na pełny odblok po 40stce ? jest ktos po 40stce kto sie odblokowuje ?

Następny temat

BPC-157 dawkowanie

WHEY premium