SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Leki a doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Siema, czy jest tu ktoś kto stosuje lub stosował doping podczas leczenia antydepresantami/psychotropami? Czy to ze sobą koliduje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Zależy o jakim leczeniu mowa. Dawki, typ lekow, zaburzenia etc. Ja łącze z SSRI.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
biore Zoloft 50mg i Olanzin 5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Czyli SSRI i olanzapina. Na co bierzesz? Dwubiegunowe zaburzenia? Ustabilizowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
równy rok temu zszedłem z bomby i zacząłem mieć urojenia, biore tabletki od listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Czyli jeszcze inny typ. Ciężko powiedzieć co się stanie. Sam testosteron nie powinien zaszkodzić. Jednak wszelkie nandrolony na pewno póki co odpadają.
Psychoterapia jakas jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Tak, jestem na terapii od października. Generalnie zj**ałem odblok bo nie był poprzedzony badaniami i zrobiłem go na ślepo. Czego efektem była depresja i wyalienowanie. Biore tabsy i jestem na terapii. Mieszkam w Holandii i planuje zjechać do Polski na chwile w niedalekim czasie i zrobie wtedy badania, potem pewnie cykl jeśli wszystko jest w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Używałem wcześniej prop+wino 150 e2d 8tyg, a drugi cykl to prop 150 e2d 5msc. Teraz chciałbym wejść na długi estr i sie nie kłuć non stop. Cypionat solo 250mg e5d to dobry pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Najpierw komplet badań.
Konieczna stabilizacja zaburzeń. Testosteron i inne hormony jak etsro+prolka wplywaja na dopamine i serotonine w mózgu. Wiec trzeba sie.pilnowac zwlaszcza z SSRI. U ciebie na pewno cykle nie sa wskazane. Jak jzu to np dlugi cykl 6-8 miesięcy. Stabilizacja hormonalna jest Ci potrzebna.
Urojenia jakiego typu miales? Wypytuje z racji, że jestem neurppsychologiem. I jest to dla mnie istotne.
Depresja jakie miała nasilenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1490
Właśnie nie chce wchodzić na chwile tylko lecieć póki co. Urojenia u mnie wyglądały tak, że miałem nasiloną fobię społeczną, czułem wzrok ludzi na sobie i wydawało mi sie że ludzie mnie obgadują i sie ze mnie śmieją. A depresja była dość ciężka, miałem myśli samobójcze w pewnym momencie. Później sie wziąłem w garść i teraz efektem terapii i tabletek jest dość normalne życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Rozumiem czyli przesladowcze etc. Możesz sprobowac samego testosteronu plus kontrola prolki I estro. Wtedy sprawdzanie jak się czujesz. Jednak musisz postawić na częstsze iniekcje np e3d cypio. Chodzi o stabilność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy jest szansa na pełny odblok po 40stce ? jest ktos po 40stce kto sie odblokowuje ?

Następny temat

BPC-157 dawkowanie

WHEY premium