SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legalna kominiarka?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86831
Hasła: "pocałujcie mnie w dupę" - to ani miejsce ani czas- wronen - masz bana prostaku. Konto użytkownika wronen zostało zablokowane!

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 908
Hmm np ja raz wnosilem na Hutnik jeszcze w 3 lidze jak pojechaliśmy chodzi mi o sektor dla przyjezdnych, to nam pozabierali do depozytu, tak samo chyba bylo na Zagłębiu, co do noszenia, to ja np w zime sobie śmiga na desce w jednotorowej,Niejest to zakazane, ale na kominiarki,chusty,bluzy ninja są bardzo cięci w KrK, a tak to luz

HOOLIGAN'S i Wszystko jasne...
Balety Wyjazdy To Lubi Każdy Wariat Odważny!Ile ran zdartych ile połamanych kości?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Nie porownujcie elementu presji stosowanej przez Policje na kibolach ze zwyklym noszeniem kominiarki. Wiekszosc przykladow reagowania Policji na noszona kominiarke to czysta prewencja. Policja w razie otrzymania zgloszenia o dokonaniu przestepstwa przez osobe ubrana w kominiarke automatycznie sprawdza wszystkich legitymowanych w tym rejonie i o tej porze. Sluzby patrolowe maja obowiazel legitymowaniawszystkich osob, ktorych wyglad moze budzic "zastrzezenia" lub ich zachowanie odbiega od normy. Ta rozmowa juz niczego wiecej nie wnosi. Wronen slyszales juz wystarczajaca liczbe odpowiedzi. Wiec jeszcze raz. Prawo nie zakazuje noszenia kominiarek, a wszelkie proby wprowadzenia takiego zapisu sa niezgodne z obowiazujacym prawem. Wronen a sytuacja, o ktorej piszesz domyslam sie, ze miala zwiazek z ruchem antyglobalizacyjnym. Chodzilo o to, aby osoby wywolujace burdy byly rozpoznawalne na materiale VHS Policji.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2005-11-08 12:38:29

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Nie sądze aby kominiarka miała być nielegalna ... Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej z dnia 19.10.2005 w sprawie zakazu używania munduru wojskowego lub jego części (Dziennik Ustaw Nr 216 poz. 1827) nie wspomina o kominiarce a chyba nigdzie indziej się nie pojawia tego typu ciuch.

pod tym linkiem można w.w. ustawę przeczytać:
http://www.infor.pl/dzienniki_ustaw/dzienniki_ustaw/2005/216/1827.0001.gif 

.: PATRIAE SEMPER FIDELIS :.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4934
Od poczatku gdy przysluchiwalem sie tej otot dyskusji, mialem nadzieje ze wronmen dostanie bana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
Wronen wspomniał o ASG. Z pewnością wg. niego powinienem teraz pewnie powinienem dostać dożywocie ponieważ na spotkaniach ASG nie dość, że noszę kominiarkę to jeszcze chodzę z repliką broni, o której każdy może myśleć, że jest to prawdziwa broń. Szczerze powiedziawszy kilka razy na takie spotkania ASG zdarzyła się nam wizyta policji (rzecz jasna wszyscy z replikami oraz kominiarkami; około 20 osób), ale NIGDY nikt nie został, zatrzymany, legitymowany oraz inne podobne sprawy. Z reguły policjanci chwilę popatrzeli na repliki, popytali się kilku rzeczy, nawet postrzelali do drzew i zniknęli. Raz nawet się spytali gdzie będzie można zobaczyć zdjęcia z tego spotkania. Oczywiście jeśli ktoś wyszedłby z taką repliką na ulicę to tak jak już ktoś wspominał: jeśli ktoś w jakiś sposób ucierpi przez to nasze wyjście będziemy za to odpowiadać.

Zmieniony przez - Agemo w dniu 2008-05-08 18:50:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2603 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31404
Odświeżasz 3 letni temat, jak Brise Mini Spray toaletę


Następnym razem patrz na daty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1341
Odświeżasz 3 letni temat, jak Brise Mini Spray toaletę
SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Skoro już odświeżone to dorzucę tylko kilka słów.Przeczytałem cały artykuł i stwierdzam że niejaki wronen miał,a może i ma nieźle na***ane we łbie.Argumenty osób kompetentnych działały na niego jak rzucanie grochem o ścianę,typ fanatyka(czyt.fanatyk=osoba potencjalnie niebezpieczna )
Teraz mała historia.Parę lat temu jechałem tramwajem.Wsiada typ ubrany na wojskowo w kominiarce na ryju.Myślę ,że jakiś ***nięty.Idzie w moją stronę i mówi mi cześć.Mimo zamaskowania,poznałem...koleś z siłowni.Mi wstyd jak cholera,bo ludzi trochę w tramwaju było i się gapią nie wiem,czy na mnie,że znam jekiegoś d****a i jestem taki sam,czy na niego...Pytam się po co mu to d****ne nakrycie na twarz i żeby ściągnął,a on mi mówi,że mu zimno w głowę i nie ściągnął kominiarki w tramwaju.Więc nagle przypomniałem sobie,że mam niedaleko do załatwienia baaaardzo ważną sprawę i muszę wysiąść na następnym przystanku,co też pośpiesznie uczyniłem...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 350 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9408
Agemo, żebyś się nie zdziwił...
My raz z kumplami mieliśmy okazję podziwiać wylot lufy i to nie 6, tylko 9mm
Żeby nie było nieporozumień - staliśmy na spawnie jakieś 100m od ulicy w lesie, policjanci podeszli (my repliki albo na ziemi złożone albo w kaburach/plecach - NIE CELOWALIŚMY W NIKOGO) no i wyjmują klamki na szczęście dało się wytłumaczyć i nas nie zgarnęli, ale strzelanka trwała tylko godzinę, bo kazano nam *******lać do domów

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

judoga Hokkaido Hunter

Następny temat

kick + silownia - prosba o ocene planu!

WHEY premium