SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LeBron !!!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Nieno chłopaki bez przesady... WebJordan ma racje, Spyda bez obrazy, ale to co Ty wygadujesz to są jakies bajki nie stworzone , piszesz troche jakbys nigdy w zyciu nie miał innego kontaktu z koszykówką niz EAsports
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
niechce sie czepiać ale ty ciągle z tym ea sport ja to nawet nie wiem czy ty przypadkiem to ty nie znasz koszykówki z ea skoro ciągle o tym wspominasz jak się mamy przestać czepiać to to skończmy anie połowa z was idzie tokiem myślenia że nikt się na koszykówce nie zna tak jak wy... hyle czoła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Bo EA to była kiedys moja ulubiona gra .
Tu nie chodzi o to czy ktos sie zna czy nie... Jesli ktoś wiezy w takie filmiki to chyba nigdy w zyciu piłką do kosza nie rzucał, i nie wie ze jest ona 'troszke' za ciezka na cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na co jest niby za ciężka ???
żeby rzucić z drugiego końca boiska ???

przy takich warunkach jakie ma większość koszyakrzy w nba jest to całkiem możliwe

a na gry komputerowe oraz nba od ea już dawno za stary jestem
nie to mi w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Spyda k*rwa mac czy Ty nigdy nie miales pilki do kosza w reku? i czy nie rozumiesz ze poprostu nie da sie rzucic z samego nadgarstka przez cale boisko? Nie mowie juz o trafianiu ale nie da sie rzucic samym nadgarstkiem, bo przedramie jest za slabe aby nadac taka sile pilce i tyle!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Byyłoooo już

Fotomontaż w 100%

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TOPIC CLOSED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 230 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6261
Zobacz sobie jak czasem w meczach NBA Żucaja na koniec kwarty albo meczu z troche blizszych pozycji jaki rozbieg biora... i to też nie zawsze dozucaja do koszaa on stoi prawie ze w samym rogu...nierealne moim zdaniem


jak to pisalem to nie bylo powyzszej wypowiedzi tzn. EOT

Zmieniony przez - Kolorek w dniu 2006-03-23 16:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
do aNm:

to tak jakbyś chciał zeby na meczu walili takie wsady jak na konkursie wsadów i przelatywali nad innymi...


****a ludzie albo jestesmy powazni albo nie jak dajesz jakis argument to pisz sensownie wiesz czemu nie robia takich wsadow normalnie na meczu po pierwsze np. tegorocznego konkursu wsadow Robinson robil z 15 prob zanim mu wyszedl a na filmiku LeBron trefia przeciez 5 razy pod rzad, po drugie na meczu pod koszem w 'trumnie' zazwyczaj sa obroncy ktorzy przeszkadzaliby a James jakby stanal na wlasnej polowie gdzies w srodku meczu nikt by go nie atakowal po trzecie jak robia oni wsady na konkursie robia tez przy tym podwojna , kroki itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
no to sam se odpowiedziałeś a widać było np na contescie że robił te 15 prób owszem na żywo i tak samo może być z lebronem mógł se rzucać ile chciał choć wiadomo że to fake... a nagrali by tlko to co mu wyszło... proste
i wg mnie temat skończony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

buty

Następny temat

pytanie

WHEY premium