SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laska dla koxa%-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 308566

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
mm90: bez urazy ale nikt nikogo na chama tu nie zaprasza, jak komus sie nie pododoba to jest mnostwo innych postow w tym i spam, sprobuj uszanowac innych czlonkow forum bo imo Twoja wypowiedz nic tu madrego nie wnosi..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
ja ***ie co wy z tego macie ze tu te fotki dajecie zamiast o nich mazyc idzcie na miasto i se cos wyrwijcie a nie na reczynm przed kompem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816


Macie chlopaki powiedzcie ze sa fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
gonzo wypie.rdalaj bucu. glodnemu chleb na mysli, co uwazasz ze nie istnieje takie zjawisko jak bycie z laska, regularne walenie jej a do tego ogladanie zamieszczanie fotek w tym poscie? pewnie jestes je.banym prawiczkiem i moczysz sie jak panna Cie ledwo dotknie, przeczytaj cel tego postu a potem won! tutaj jak widac sa tacy ktorym seks kilka razy dziennie nie wystarcza ( ) uszanuj to ! kozak sie znalazl, pffff

derek: typowa angielska fish & chips pussy



Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-18 15:33:56

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
wiesz, nie kazdego kreca dziewczyny...jest wolny wybor

bic: ostatnia very hot !

Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-12-18 15:43:29

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110
hehe tera do***ales Releaser co z tego masz poczules sie kims czy co ze se meczysz malego pare razy dziennie niechce mi sie z toba gadac takich wojownikow internetowych jest pelno

marz se dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
gonzo: wyluzuj stary, nie chcialem bys odebral to tak jak to zrobiles, kazdy ma swoje zdanie a ja to szanuje, humor sie mnie dzis trzyma i tyle.

ps: nie marszcze bo mam co posuwac jak juz o tym mowa..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876


...pare jakże interesujących detali...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca+priopionate 5%+10Clomidu Prosze o pomoc

Następny temat

W niedalekiej przyszłości...

WHEY premium