SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Laska dla koxa%-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 308560

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113


W nagrode soczek po dobrze zrobionym lodziku z połykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Az tak dobrze nie zrobiles

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
A jezeli chodzi o gruche to mi się nigdy nie udało więcej jak 848 wybić ale to było jakieś 2 miesiące temu jak bede miał okazje to sprawdze!

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-12-14 12:35:30

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Imponujacy wynik
Ale tak jak pisal Greg, to zalezy od maszyny.

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
gruche? 848 ruchow reka gora - dół

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 516 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3113


buehehhee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
heh ja wiem czy to zalezy od maszyny moze ale rok wczesniej na tej samej nie przekraczałem 700 i dodaje ze bije z miejsca nie z rozbiegu jak niektórzy!Ale zeby zamknąć licznik na 999 to jeszce mi zejdzie hehe:P

Zmieniony przez - Locu w dniu 2006-12-14 13:15:05

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Bijesz gruche z miejsca? Hmmm.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10309
Nie zamierzam się z nikim kłucić i wybijać się z dobrego nastroju tak ze jedni wiedzą o co chodzi inni nie a jeszce inni chcą mnie zdenerwowac ale nie tym razem heh:p

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
jak już to z miejsca widziałem jak tam panowie z rozbiegu robią ale to troche marnie wygląda jak by coś to miało dać ,z rozpędu na rowerze też można kto ma dobrą petarde to i zmiejsca zamknie licznik albo dobry winik machnie...

PS moja wypowiedźdotyczy maszyny mierzącej niby siłe uderzenia nie to oczym myśli E0r
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Deca+priopionate 5%+10Clomidu Prosze o pomoc

Następny temat

W niedalekiej przyszłości...

WHEY premium