SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna + ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
3 godzinne biegi, niejedzenie po 18-19, wyeliminowanie tłuszczów i jedna tabletka karnityny. Z tego miksu ta ostatnia na pewno spowodowała utratę tkanki tłuszczowej

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58
mysle ze najwazniejsze jest nastawienie czlowieka do tego co chce osiagnac .U mnie to ze kupilam l-k spowodowalo ze jesli juz ja biore to musze cwiczyc bo inaczej to bedzie strata pieniedzy takie bardziej psychiczne nastawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i z tym sie zgadzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Hmmm..Ja mam przed sobą październikowy numer KiF i artykuł niejakiego dr. Pert Forta wychwalajacego skutecznosc L-karnityny. Wedle jego wypocin cwiczenia na silce i dzienna dawka 600-1000 mb powoduje spadek masy o 3 kg w ciagu 4 tygodni
Sam bralem przez miesiac i dalem sobie spokoj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karnityne możesz brać gramami ale nic to nie da jeżeli w krwi nie pojawią się kwasy tłuszczowe z tkanki tłuszczowej uwolnione przez trening, dietę. Więc to ile zrzucisz w ciągu miesiąca jest cechą indywidualna i nie da się przewidzieć tego dokładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadwyżka kaloryczna a przybywanie fatu?

Następny temat

która skakanka jest lepsza?

WHEY premium