SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-arginina

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3227

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
175 w tym wieku to mało moi koledzy mówią na mnie kunus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma co się dziwić głupot nie pisze taka prawda jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Ja mam 178 cm i na boisku zawsze byłem najniższy. Pamiętam sytuację kiedy w pierwszej klasie szkoły średniej na jednym z WF ów nauczyciel powiedział mi, że mam słabe nogi powinienem mocniej trenować (nie pytając co robiłem ostatnie dni) po czym na kolejnym wf ie przeskoczyłem kolegę i wpakowałem piłkę do kosza i wtedy nie wydawałem się już ani niski ani, że mam słabe nogi - więc może przestań sie użalać nad sobą i skup się na zaletach jakie masz a nie na tym czego Ci brak!!!! hmm? :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no nawet nie mam 178
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Głupi temat, zostało wszystkie powiedziane, Marcin bardzo dobrze powiedział jak to ma się w życiu. Nie ma co się użalać nad sobą, tylko trzeba ścisnąć pięści i robić swoje. Sam mam 176cm i też uważam, że to niski wzrost, ale niestety musiałem się z tym pogodzić.

Iron Horse Series Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Newsletter Iron Horse Series

Następny temat

KONKURS GOTUJ Z IRON HORSE SERIES !!!!!!! Danie główne :-)

WHEY premium