SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIKWIDUJĄ HI-TEC`A ?!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Hi-tec to g****.

Po dwakroć.

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam sie z Mateo, nie powinnismy pisac na forum glupot.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pag-man

Chyba siejesz jakąś propagandę.
Możesz wyjaśnić wszystkim, czym powodujesz swoją wypowiedź?


Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Ale siejecie zamet, jakis palant w sklepie pieprznol scieme ze w kreatynie i bcaa sa sterydy a wy juz polkneliscie to, buuuhahahahaha!!!!!!!!
Zaczolem brac suplemety jakis rok temu moze dluzej, jednym z pierwzych firm jakie kupilem to hitec w sklepie, mieszkam w rzymie, do dzis uzywam tej firmy i zawsze dobrze czulem sie z nia.
ktos napisal ze to firma dla biednych, spoleczenstwo we wloszech niestety, jest o wiele bogatrze niz u nas w kraju, ceny tych produktow wogole nie odbiegaja od innych, tak, nie sa wcale tansz<e, nie bede nikogo namawial do tej firmy(choc polecam) :), ale prosze nie pie*rzcie kocopolow.
Rik.



Zmieniony przez - Rik w dniu 2002-02-10 12:41:29

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
pac-man, jak to jest z tym gownem? na jakiej podstawie tak mowisz?

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
To nie jest żadna propaganda !
Bo stosowałem ich suplementy.
Takie mam zdanie.
Nic tego nie zmieni.

Nie muszę się nikomu tłumaczyć )

Każdy kupuje to co uważa za stosowne.
Ja natomiast preferuję firmy dobrej jakości.
Jak ktoś lubi Hi-teca to świetnie !
Życzę mu szczęśliwej drogi )

pac-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Stosowalem do tej pory Olimpa. Ostatnio zamowlem juz 3 wiadro odzywki bialkowej ze sklepiku i nie narzekam. Nigdy nie mialem problemow z rzadna odzywka. Tym bardziej z Hi-tec. Nie rozumiem wogole gadki... Ja slyszalem ze po Hi-tecu rosnie wacek... Tak samo to jest prawdopodobne jak i sterydy w BCAA ) Efekty po kazdej odzywce bialkowej mam/mialem takie same. Skladnikiem jedna ani nie jest lepsza ani gorsza. Problem w tym ze dla wielu ludzi odzywka jest wyznacznikiem wzrostu. Dla mnie jest tylko dodatkiem do dobrej diety. To ona jest sekretem wzrostu a nie odzywka. Aminokwasy stosuje przed snem i po przebudzeniu bo to wygodne. Odzywke pije zawsze po treningu bo to tez wygodne. Ale tak naparwde dopiero w domu jedzac dobry posilek jestem usadysfakcjonowany. Odzywki sa tylko uzupelnieniem. Nic nadzwyczajnego sie po nich nie dzieje. Znam goscia co stawia je na piedestale. Dieta heh i 8x dziennie pije shaka zamiast zjesc normalny posilek. I narzeka ze ta dzialala ta nie, ta to smiec. To jest w takim momecie niedziwne. Moze w tym waskim przypadku kolo jest w stanie wyroznic te lepsze i te gorsze odzywki. Dla mnie Hi tec jest smaczny, nie mam problemow z trawieniem go i to mi starczy.

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Znazlem w archiwum kilka wypowiedzi, ze po kretyni Hi Tec wyskakuja syfy. Ja zauwazylem usiebie kilka na plecach. Gdy dozucilem Carbo Pur to zaczelem mniec problemy z tradzikiem na twarzy, robi sie coraz gorzej.Nie jestem pewien czy sa spowodowane suplementacja. Czy ktos zauwazyl podobne objawy. Zal mi odstawiac suplementy, poniewaz z efektow jestem bardzo zadowolony. Obciazenie dokladam z treningu na trening, i ten tradzik - coraz wiecej osob podejrzewa mnie o koks

karton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
hmm sam mam carbo i mass gaina i zadnego sufa na sobie niemam
trzababylo tylko podreperowac diete i pozsnikaly zbedne wulkany
wyeliminuj wszelkie keczupy slodkosci cukrierki itp
moze to troche pomoze
oraz mydla antybatkeryjne i zele moga pomoc
a to co mowia inni nieprzemuj sie ja nigdy nieslucham i nierpzejmuje sie jak mowia na mnie koksiarz czy co oni sie na tym nieznaja wiec niech niewypowiadaja sie

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Hm.Osobiście stosuje Hi teca białko juz któryś raz z koleji i nie chce mi sie nawet innego próbować,bo jestem zadowolony z tego co mam.Cyberpaker tobie też polecam,moze w końcu będziesz wiedział o czym piszesz z własnego juz doświadczenia.Podobnie było chyba kiedyś z kreatyną na forum.Wszyscy mówili o multipowerze jednogłośnie,ale cyberpaker ma i tak lepszą))A i tak pewnie ani tych swoich ani multipowera nigdy nie brał,tyle wie co usłyszy.Może sie myle,ale czytając jego uśmiechnięte wypowiedzi..właśnie do takiego wniosku dochodze.Poza tym osobiście braki postępów w treningu upatrywałbym najpierw w trybie życie,odżywianiu...a na końcu w nazwie firmy produkującej odżywki.


Pozdrawiam

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl Dąbka!?!?!

Następny temat

ECA

WHEY premium