SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LE parour

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 256
skl15 a nie lepiej zaczac od monkeya?jest chyba latwiejszy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 256
skl a monkeya?xd bo roll to to jest nauka na 1 dzien :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
no właśnie. roll poprawny uchroni Cię przed kontuzjami

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2168
jesli chcecie cwiczyc smao le aprkour to na wsi neiwiem gdzie by mozna cwiczyc xD ale jak chcecie cwiczyc freeruning too jesli macie siano (na pewneo macie) to jest to bardzo dobra zrecz do uczenia sie wszelkich rodzjaow salt :D
Pozdrawiam
p.s polecam http://www.overground.com.pl/ i forum www.3run.eu 
I jeszcze jedno... wpisz na yt pk roll tutorial i sie ucz :D potem monkey'e ,precki, king kongi dashe itd...i cwicz nogi zebys mial powera np do precka :D

Zmieniony przez - Fifa3run w dniu 2009-08-22 10:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
najlepiej jakby ćwiczył całe ciało jak już

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2168
Nie no owszem :D zgadzam sie z tobą w 100% tylko mi chodzilo o tym zeby on wlasnie nie zapominal cwiczyc nóg bo to bardzo pomaga w tym sporcie :D
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 256
no ok a moze jakis przyklady co mialbyc robic? biegac? jak tak to ile dziennie?...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
poszukaj o act w spisie tematów

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 256
Spoko

Rolla nauczylem sie przedchwila w domu na łóżku tylko teraz go musze na podworku wyprobwac.

Jak mam opanowanego rolla to co mam dalej cwiczycz? Monkey? Tic Tac??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
ja ćwiczyłem gate'a oraz tak, że nogi obok monkey'a nigdy dobrzenie umiałem. dalej ja bym radził tak:
gate
monkey
i dalej jak chcesz!

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa + sztuka walki

Następny temat

Zmiana treningu - co teraz

WHEY premium