SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LEKKIE PRZEDŁUŻENIE BOMBKI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
No i ok. Jedziemy dalej.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Przedłużam cykl o 2 tyg. zejście z propa ostatni tydzień jego po 50mg. Wino inj łącznie wyjdzie 9tyg. Po jutrze zacząć chciał bym clena (mam spiro) czyli na ostatnie 2 tygodnie cyklu. Jak go brać przez te 2tyg? Jak zacząć, kiedy, w jakiej dawce. jak go brać w czasie jedzenia itd...
Przy clenie będę jechał w nietreningowe na czczo aeroby a w treningowe po treningu aeroby tak po 40min.


To jak udezyć z tym clenem nigdy nie brałem i pytam bo nie chcę zakładać tematu nowego

Zmieniony przez - MikX w dniu 2010-08-05 17:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
2 on 1 off lub 5on 2 off
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Ostatnie 2tyg cyklu chce jechać clen chodzi mi o dawki, pory dnia, po jedzeniu w trakcie, 2 naraz czy po jednym itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
dawke to zaczynasz zawsze od jednej tablety zaraz jak sie obudzisz , a po 30 min sniadanie. Nie wiem do ilu tam dolecisz ale jak jest wieksza dawka dzielisz na 2 razy ejdna rano druga pozniej godzina np przed posilkiem. Ja moge brac clen nawet o 7 wieczorem nie mam klopotow ze snem, Ty musisz oblookac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
jest jakaś różnica przy braniu clenu naczczo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Właśnie?

Ja wziąłem po pierwszym posiłku i po ok 40min zaczęło działać i przeszło tak ok po 40min i po 3 godz zjadłem następny posiłek i po 10min po posiłku zaczęło znów działać ale zaraz po drugim posiłku zjadłem 2 clena więc za ok 30min zacznie trzepać podejrzewam ostro. Wyszło że na dzień dzisiejszy 2 ed poszły zobaczymy oby za mocno nie targało
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój cykl

Następny temat

enan 5 strzal .. na 20?

WHEY premium