na kazdym wiekszym portalu np interia.pl onet.pl jest program tv. miłej lektury

moderator ogólnorozwojówki

...
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
sprawdziłem juz dzis mysle ze wygramy bo wyrzuce telewizor a mi sie jeden juz spalił i oddałem do naprawy wiec nie maja wyboru bo zostane bez tv na kilka dni hihi

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2005-07-10 12:50:37

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

Polska - Kuba: Wracamy do gry

Polscy siatkarze walczą z Kubańczykami o trzecie miejsce w tegorocznej edycji Ligi Światowej. Po pierwszej przegranej partii 23:25, Polacy wygrali drugiego seta do 22.

I set: Początek seta był wyrównany do stanu 6:5 dla Kuby. Później nasi siatkarze zdobyli trzy punkty z rzędu i na przerwę techniczną schodzili prowadząc 8:6, po dobrych zagrywkach Zagumnego. Po przerwie było już 9:6 dla nas, ale rywale, głównie dzięki dobrej zagrywce doprowadzili do wyrównania (9:9). Polacy ponownie zdołali odskoczyć na dwa punkty (12:10) i utrzymali przewagę do drugiej przerwy technicznej (16:14). Po przerwie rywale ponownie zdołali wyjść na prowadzenie 19:17 po udanym bloku i błędach Zagumnego i Gruszki. Na szczęście także mylili się Kubańczycy i zrobiło się po 19. Po udanym serwisie Bella rywale ponownie odskoczyli na dwa punkty (22:20) i utrzymali tę przewagę do końca seta, wygrywając do 23.

II set: Na początku tej partii Polacy prowadzili 5:2 po blokach Wlazłego i Świderskiego. Przewaga trzech punktów utrzymała się do przerwy technicznej (8:5). Gra po przerwie rozpoczęła się od bloku Świderskiego. Polacy utrzymali 4-punktową przewagę do stanu 12:8. Potem dwa punkty z rzędu zdobyli rywale (12:10). Na drugą przerwę siatkarze Lozano schodzili prowadząc, tak jak w pierwszym secie, 16:14. Później po błędzie w ataku Wlazłego Kubańczycy zdołali wyrównać (17:17), ale Polacy ponownie wyszli na prowadzenie 19:17 po dobrych zagrywkach Zagumnego i atakach Gruszki. Nasi powiększyli przewagę do 3 punktów po autowym ataku Bella (22:19), ale stopniała ona do jednego po bloku rywali (23:22). Na szczęście w końcówce tej partii Kubańczycy popełnili dwa błędy i wygraliśmy do 22.

Polska - Kuba 1:1 (23:25, 25:22)

Polacy rozpoczęli w składzie: Zagumny, Gruszka, Świderski, Wlazły, Gołaś, Kadziewicz, Ignaczak (libero)

...
Za rok będzie lepiej... teraz śa bardzo ważne eliminacje do mistrzostw (teraz przeciwnicy przekonają się że Polska jest potęgą w siatkówce, z Rosją 3:0 pojadą )