SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kuracja po dłuższej przerwie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
Witam.Czy bylbymi ktos w stanie pomoc?mam 23 lata jakies dwa lata temu wziolem 10 deci 10tescia pom. i do tego 100mety(ruskiej)efekt moze byl fajny ale nie do przesady;/ najgosze to ze nie odblokowalm sie.teraz znajomy zaproponowal mi cykl 12 tygodniowy ktory sklada sie z mety (ruska) sustanol deca i winstrol?jak to rozlozyc aby miec piorunujacy efek?czy po takim cyklu bede zadowolony?mam 177cm i waze68kg cwicze od 5lat ale z duzymi przerwami(problemy zdrowotne-wypadek motocyklowy)z ory dziekuje za odpowiedzi.Tomasz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
1. WIEK: 23
2. WAGA: 68kg
3. WZROST: 177cm
4. WYMIARY:
-biceps: 34
-klatka: 105
-udo: 47
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata bez dłuższych przerw
6. DIETA: staram się codziennie spożywać dożą wartość w białka i węglowodanów
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: wyzej wymienione
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: nabranie duzo kilogramow;)
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: w/w
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szczuply i ciezko przytyc
13. STAN ZDROWIA: bez sklonosci do chorowan
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii): brak jakichkolwiek problemow
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 70kg
-martwy ciąg: brak
-przysiad: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
Bez urazy, ale masz wymiary jak z Oswiecimia, a wyniki silowe jakbys nigdy na silwoni nie byl. Diety oczywiscie nie ma i tutaj szukaj przyczyny. Dzial odzywianie i suplemnetacja jest dla Ciebie, a nie doping. Sterydy to nie sposob na niedozywienie, ze pozwole sobie zacytowac popularna maksyme;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
policz ile dziennie jesz http://potreningu.pl/diety 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Od 5 lat ćwiczysz?Chyba skoki narciarskie.Pomyliłes działy.
Zauwazyliscie ze kazdy sezon pisze sustanol a nie sustanon?Skąd oni to biorą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
czy jezeli ktos nie bierze sterydow na okraglo(sezon) to znaczy ze ich nie powinien brac?ciezko jest prowadzic dobra diete jezeli ktos fizycznie pracuje;/czy to ozncza ze nie moge wziac sie za sterydy bo nie prowadze prawidlowej diety i dlatego bo mam male osigniecia na silowni? hunter007 przeczytaj co napisalem cwicze od 5 lat lecz milem dluzsza przerwe z powodu wypadku...przeszedlem dwie skomplikowane operacje i mialem przeszczep kosci...ciezko jest nabrac masy po takim czyms...a do tego masz szybka przemiane materii;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
diete kolego mozna prowadzić bez względu na pracę,nawet jeśli z czasem jest krucho to można zawsze zastąpić posiłek odżywką

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
oczywiscie ze tak...staram sie najbardziej jak moge.czy ktos rozpisze mi jak powinienem to wziac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
bez wzgledu na dobre rady ze nie powinienes brac i tak to łupniesz nie?
testo 12 tyg
deka 10 tyg
metka pierwsze cztery tyg. jak Ci rozpisze w mg pewnie nie bedziesz wiedzial co to znaczy wiec masz tu prymitywnie na tacy.
deki 1ml tygodniowo, testosteronu 1,5ml, metanabolu 20mg dziennie.

zapomnialem sie i metke dalem w mg, wiec jak to ruska to masz jesc 4 tabletki dziennie

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2013-01-28 22:01:47

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122
bardzo dziekuje!.czy moglbys mi napisac dlaczego nie powinienem tego brac?wiem ze to nie jest zdrowe ale tak naprawde tonie mam zielonego pojecia jakie moge miec skutki uboczne po takim cyklu.znajomy zalatwil mi na 12tyg 20strzalow sustanon250 i20strzalow deca. 200mety(podobno10mg) i 100tab winstrolu.do tego hcg oraz clomid.czy ktos potrafilby taki cykl rozpisac jak brac?i jakie do tego najlepsze bylyby odzywki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen vs salbutamol

Następny temat

Pomoc - Cykl .

WHEY premium