SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupiłem kreatynkę 500g za 29 zł., warto??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
Siemka cene już znacie.Kreatynka jest firmy VITA LIFE. NIe będę mówił gdzie kupiłem bo nie robię tu żadnej reklamy ale osoby z trójmiasta powinny wiedzieć gdzie jest taki sklep.Termin spożycia ma na jeszcze dwa latka więc wszystko wydaje się spoko jednak ta cena w porównaniu z ceną jaka jest w sklepie SFD jest jakaś dziwna.

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Wszystko zalezy od produktu, ale w tym specyficznym wypadku jestem pewny ze ta cena nie jest realna, bo ja i Czarny znamy ceny hurtowe od oficjalnego producenta i podkreslam jeszcze raz nie jest ona mozliwa.

Rozna firmy, maja rozny sposob dystrybucji, system rabatowy itp., jezeli mozna usrednic to np. (nie bede podawal zadnych firm) zwykly sklep robiacy sredni obrot w jakiejs tam firmie i sprzedajacy ich produkty w cenach sugerowanych ma ok. 30-40%, jezeli w tym wypadku dochodzi rabat dla klienta lub cenki sa juz z rabatem jak to jest w Sklepie SFD to marza odpowiednio maleje o ok. 5-10%.

Napewno w odzywkach nie ma takich marz, jak slyszalem na odziezy (np. markowej).

Pozdrawiam zawsze chetny do dyskusji
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1757
hmm, czyżby u blondyny z manhatanu:) też tam byłem zapytać się czy mają kreatyne VITAL MAX(chwaloną przez wszystkich na forum), dowiedziałem się od tej drugiej pani ze oni prowadza tylko markowe produkty...(vitalmaxa nie maja bo to tandeta) i zaproponowala mi wlasnie to cudo Vital Life o ktorym nigdy wczesniej nie slyszalem i nigdzie nie widzialem:D Przetestuj i napisz, bedziemy wiedziec czy miala racje:D

Powerlifting it's all my life, it helps me to survive..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 917 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25273
cena przystepna jedek troszke podejżana;p

Powrót do treningu po 2 latach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6943
Mam tą kreatynę i wiele inncy rzeczy od tej pani zawsze było wszystko ok.

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
a slyszales o nielegalnej fabryce produkujacej suple pod trojmiastem? Niech Ci da to do myslenia, oczywiscie nie moge nikogo osadzac.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6943

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
bo?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6943

" Nigdy nie biegnij, jeśli możesz iść, nigdy nie, choć jeśli możesz stać, nigdy nie stój, jeśli możesz siedzieć, nigdy nie siedź, jeśli możesz leżeć, a jeśli już się położysz staraj się usnąć".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Umotywuj swoje zdanie, podaj fakty, zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 185 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5064
No dobra, zobaczymy co się będzie działo.Od stycznia zaczynam cykl więc pod koniec stycznia powiem wam co i jak.Góral mam Ciebie za najbradziej godnego sprzedawcę więc jak coś będzie nie tak to Cię poinformuję od razu.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
OK sam jestem ciekawy, bo jak napisalem nie moge nikogo osadzac. Znam ceny roznych produktow i wiem jak one sie ksztaltuja. Jak to w branzy kraza rozne informacje itp.

Pozdro

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer + Carbo + kreatyna

Następny temat

NO-Xplode, N-large II, NAG ??

WHEY premium