SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kulturystka a żona

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Czesc wam wszystkim:)poruszam ten temat poniweaz mysle ze jeszcze go nie bylo i tez o tym czest mysle a wiec sprawa wyglada tak.Jak wasze żony reaguja na to że cwiczycie ?Że wystepujecie na scenie ?wasze żony widza nie zgrabne tylki u kulturystów swiatowej czolowki .Taki wielki a nic w majtkach nie ma te wszystkie zbedne komentarze.ja teraz waze zaledwie niecale 80 kilo i dziewczyna mi nic nie mowi a co bedzie za 5 lat tego nie wiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Dla żony chyba lepiej, jak jej mężczyzna wygląda jak mężczyzna (potężnej postury, silny), stwarza jej poczucie bezpieczeństwa, a nie chudzina i malizna, co to worek 30kg ledwo dźwignie. Zresztą jak kocha to się przyzwyczai

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-21 22:25:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
To zadaj sobie pytanie czy jest z toba dlatego jakis jestes w srodku i jak ja traktujesz czy dlatego jak wygladasz ?? :] ja wazylem 60 kg i bylem zwyklym patyczakiem pospolitym na chodniku niemoglem jej nawet uradzic teraz wazne 98 i mowi mi ze jestem zbyt wielkie a ja jeszcze planuje 10 kg dorzucic na mase ale ona to toleruje bo oto w zwiazkach chodzi chyba. Jak cie zostawi bo nie wygladasz tak jak ona cchesz to co to za kobieta.. Ty jej tez nie wybierasz ciuchow i kosmetykow chyba co haha

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
No w gróncie żeczy to dobrze piszecie ,nie wybieram jej ciuchow:)ja tez jestem takiego zdania tylko trudno kobiecie wytlumaczyc co to kulturystyka.nigdy wam dziewczyna nie powiedziala ze niechce ze byscie mieli kwadratowe tylki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"w gróncie" to specjalnie??

Mi nic nigdy nie mówiła. Podoba jej się mięso, sama ćwiczy i 100% tolerancji na wszystko co robie w tym kierunku

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2011-12-21 22:36:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
że dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2875
Ja też ćwiczę ze swoim ukochanym i jest ok. Do autora tematu: jak się pannie coś nie podoba, to cóż jej problem, Ty ćwiczysz dla siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
tak jak napisala kolezanka wyzej Twoje zycie.



ps.



Sam bym nie chcial wygladac jak jedna z tych malp, chodzi mi o kulturystow ktorzy dla mnie juz dawno zapomnieli co to jest porzadna sylwetka. Bo to co reprezentuja obecni kulturysci to kalectwo, no ale to nie ten temat.

Zmieniony przez - gothmori09 w dniu 2011-12-22 00:15:45

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2146
Kobieta która nie pozwala ci sie rozwijąc nie jest godna miana żony. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 491 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7371
hehe moja żona tylko marudzi jak zrzucam bf cały czas w dół idzie to, że nie będzie miała do czego się przytulić jak tak dalej pójdzie no i że za twardy się robie Oo :)

jak pomogłem, daj SOG'a :)

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”
"Znawca Praktycznej Anatomii"

moja siłka http://www.youtube.com/watch?v=cBArpchKJdY 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Jordino
To zadaj sobie pytanie czy jest z toba dlatego jakis jestes w srodku i jak ja traktujesz czy dlatego jak wygladasz ?? :] ja wazylem 60 kg i bylem zwyklym patyczakiem pospolitym na chodniku niemoglem jej nawet uradzic teraz wazne 98 i mowi mi ze jestem zbyt wielkie a ja jeszcze planuje 10 kg dorzucic na mase ale ona to toleruje bo oto w zwiazkach chodzi chyba. Jak cie zostawi bo nie wygladasz tak jak ona cchesz to co to za kobieta.. Ty jej tez nie wybierasz ciuchow i kosmetykow chyba co haha


To zadaj sobie pytanie czy chcialbys byc z kobieta ktora Cie nie pociaga wizualnie a ma zaj**isty charakter i fajnie Cie traktuje? Sadze ze nie chcialbys sie budzic kolo kobiety ktora Ci sie nie podoba ale fajnie sie z nia gada i mi obiad zrobi Jesli kobieta sie zwiazala z normlanie wygladajacym facetem ktoremu sie zachcialo nagle wazyc 115kg to sie nie dziwcie ze jej cos nie pasuje bo jakby moja przytyla nagle 20kg to sorry ale zaczniesz cos z soba robic albo papa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wykładzina amortyzująca

Następny temat

Poranny shake

WHEY premium