SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktore t3 jest org?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
tsh powie ci czy tarczyca jest przyblokowana czy nie.
a blok moze byc spowodowany podaniem t3 z zewnątrz lub czymś innym wiec po tym nie wiemy czy t3 jest oki.
ft3 daje nam info o podanym t3 z zewnątrz.

czyli ths i ft3 ci starczy,


odnoscnie brania to t3 zawsze powinno brac sie na czczo. jedni dzielą inni tylko rano daja. ja daje rano bo potem i tak zawsze zapominam.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Mam towar 100% legit, kupowałem w greckiej aptece, wygląda tak:








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
gautatyr
Mam towar 100% legit, kupowałem w greckiej aptece, wygląda tak:












moglbys napisac jakie jest w smaku ? bardziej gorzkie czy mdłe/słodkawe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
@carmeloXD
Szczerze mówiąc to nie próbowałem smaku, waliłem do pyska i tyle. Jednak chcąc Ci pomóc, bo też czasem potrzebuję żeby rozwiał ktoś moje wątpliwości, wyciągnąłem dosłownie przed 10 sekundami z apteczki, bo mam tego w trochę i posmakowałem.

Na początku w sumie bez smaku, po chwili mieszania w gębie lekko słodkawe, robi się mączne. Rozpuszcza się przypominając coś z mąki ziemniaczanej, w środku dalej twardawe i lekko gorzkawe, ale nie za bardzo, straciło ten słodkawy posmak. Wyciągnąłem z gęby, ścisnąłem w palcach rozgniotło się całe. Czuje lekki gorzki posmak na końcu podniebienia. Myślę, że to doby opis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17352
zaj**isty opis, sog polecial ; )
ja mam tak samo jezeli chodzi o wrazenia smakowe, opakowanie i blistry rowniez identyczne, jedynie lot nabity z boku opakowania, nie z wierzchu

niektorzy twierdza, ze smak org jest od poczatku gorzkawy, ale biorac pod uwage wypelniacze wydaje sie to malo prawdopodobne, takze to chyba org; wczesniej oryginalne blistry nie mialy tego paska po srodku, nowsze partie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
carmeloXD
zaj**isty opis, sog polecial ; )
ja mam tak samo jezeli chodzi o wrazenia smakowe, opakowanie i blistry rowniez identyczne, jedynie lot nabity z boku opakowania, nie z wierzchu

niektorzy twierdza, ze smak org jest od poczatku gorzkawy, ale biorac pod uwage wypelniacze wydaje sie to malo prawdopodobne, takze to chyba org; wczesniej oryginalne blistry nie mialy tego paska po srodku, nowsze partie maja


Kupowałem jakoś pół roku temu w aptece w Grecji, więc to chyba najbardziej wiarygodne źródło. Na szczęście ten i kilka specyfików (Proviron,Proscar) jest nadal bez recepty za grosze. Niestety skończyły się czasy, kiedy szedłem do apteki i kupowałem Dekę bez problemu,a uśmiechnięty aptekarz pakował elegancko wszystko do torby, bo zarobił na tym parę Euro. Teraz trzęsą dupami, czasem uda się coś wyrwać z lepszego towaru, ale tak na gębę z marszu trudno, bo duże kary za to. Z drugiej strony Grecja to kraj pieprzonych znajomości, tutaj każdy kogoś zna, ma w rodzinie, coś załatwi i jakoś się kręci, choć ostatnio wyj**ki tych aptecznych produktów się zdarzają. Obok Bułgaria i Turcja, a tam p******one fake eldorado, więc nie ufam nikomu jeśli samemu nie wyrwę z apteki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 127112
gautatyr konkretny opis,dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
ja dam swoja wersje t3 org 100% od dzis zaczynam z nia leciec










dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cyber Laboratories Winstrol

Następny temat

Co to?

WHEY premium