SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktore sa obecnie dobre firmy Underground lub ktore mozecie polecic z doswiadczenia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1569
Zgadzam sie z miczelx nie bede jadl ph ;P sa slabe , niewiadome i zdecydowanie nie oferuja zbyt wiele.Tak na powaznie uwazam ze meta dobra jest na kicka na start i chcialem zrobic cykl wlasciwy na tesciu i trenie (wczesniej mialem w planach deke ale sie rozmyslilem).Chcialem zbudowac solidniejsza mase i trwalsza mase niz na testach. Pojawil sie problem z firmami u mojego sprzedawcy wszytko obczaje po swietach.Generalnie moje uwagi Dianabol z Organonu jest slaby koncze szamc to i nie widze jakies znacznych postepow.Kiedys szamalem duza ruska mete to kopalo :D i dalo sie odczuc bol w boku pod koniec cyklu.Mam jeszcze propka z Oganona :( poszedl narazie jeden strzal ale nie wiem czy ladowac tego undera dalej skoro to podobno cienka firma.Widzialem test tego propka zrobiony przez usera Bodyline ale z 2007r i pisal ze prop wporzadku.Wymiana zdan jest konstruktywna byle poparta faktami i argumentami a nie bezsensowne obrzucanie sie miechem :)

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
W przypadku trena i innych droższych środków sprawdza się pewna teoria. Skontroluj ceny po stronach internetowych, bo tam możesz łatwo porównać. Wybierz najdroższy towar, bo to nie są żarty. Za jakość i zawartość tego typu środków niestety musisz zapłacić solidnie. A jak będziesz szperał w tanioszce, to pewnie się natniesz na lipę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1569
Swieta prawda jak ze wszytkim nikt nie da czegos dobrego za pol ceny najgorzj jak ktos opierdziela w*****ki w normalnej cenie ;P ale wiadomo o co chodzi.Problem pojawil mi sie z wyborem firmy nie kazdy sprzedawca ma pelny wybor.Wiem ze moj nowy sprzedawca albo ma kiepskie marki wiec ma kiepskie dojscie albo cfaniakuje ;P Zobaczymy po przerwie czym dysponuje.Rada badzo dobra dla poczatkujacych ze za towar trzeba zaplacic a od siebie dodam jeszcze ze musi choc na oko sprawiac wrazenie ze nie bylo jechane na drukarce i nic nie powinno sie scierac z buteleczek pod palcem.

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
atomic i phoenix moge polecic innych nie bralem bo tamte w pelni zadowalaja mnie cenowo i działaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 583
razak,scantel,eap(metke tylko jadlem ale kopala),dna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
atomic
phoenix
razak
...
greece pharma...

Jay Cutler lifestyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jak Qrczak.Działanie środków książkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1569
Dziekuje za zainteresowanie tematem.Dzieki waszym uwaga wiem co wybrac a czego unikac.Jestem pewien ze temat pomoze jeszcze nie jednej nowej osobie lub osoba po dluzszej przerwie odroznic dobrych producentow o gorszych unikajac rozczarowan.Chce zaznaczyc ze wszytko aby zagralo jak nalezy warto zawsze dobrze przemyslec i przygotowac sie wczesniej rownierz z suplami.Dla starych wyjadaczy z forum zapewne to rzeczy oczywiste ale dla mlodych osob powtorek nigdy za wiele :D .Dziekuje wszystki i pozdrawiam

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4633
ja bym jeszcze dodal flor medico (w sumie mialem tylko propa z FM ale dzialal ok).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 450 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4377
dosyc egzotyczna firma raczej mało dostepna

Jay Cutler lifestyle

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERWSZY RAZ

Następny temat

enan,cypio, npp,meta - phoenix

WHEY premium