SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto w Activlabie nie SPAM-uje ten supli nie otrzymuje !!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117138

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
ActivLab
Swędzenie to efekt uboczny, nie jest wyznacznikiem działania suplementu!!!
No ja wogóle tego nie odczuwam nawet prrzy dawkowaniu 150%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
ja dzis wlasni zamówilem z activa bo najlepiej wychodzi cena do ilości i jakosci brałem pod uwage treca ale za ta cene jest duzo mniej ba w kapsułce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie to jest tak... jak już coś kupię to zaczynam ostro z dietą a nawet jem o 1 posiłek więcej niż trzeba jak masa idzie i są specyfiki... także ile to zasługa nadmiaru kcal i makroskładników a ile produktu tego się nie dowiem... teraz i tak po kontuzji ładnie wszystko wraca więc spokojnie czekam na zastój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
a jednak Activlab czuwa zaraz będą bany

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łoooooo Trec to pod względem BA to się chowa w ogóle na rynku... nie wiem skąd oni taką dawkę 700mg wytrzasnęli... Do dupy w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda mi tych modów, którzy muszą śledzić te nasze brednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Efektem stosowania beta-alaniny jest opóźnienie efektu zmęczenia podczas treningu i zwiększona wytrzymałość. A jak ktoś bierze tylko po to, żeby swędziało to taniej wyjdzie nie myć się przez tydzień

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab w tesco??

Następny temat

Białko

WHEY premium