SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto tu teraz rządzi ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1886
Mogę tłumaczyć jakieś teksty z angielskiego lub niemieckiego.

Co do obsadzania roli moderatora, to wolę się nie wypowiadać, ponieważ nie jestem zaawansowanym użytkownikiem tegoż forum. Jednakże nie podoba mi się obrażanie niektórych użytkowników (np. Sokoudjou), nic nie zbuduje się na niezgodzie i wzajemnym braku zaufania. Mam nadzieję, że pozostanie tu jeszcze parę osób, które zgodzą się w czynnej współpracy budować nowy, lepszy wizerunek naszego zacnego działu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Załóżcie nowy post, dodajcie ankietę, i dawac Kilbiana na moda, niech tu trochę ogarnie bo nawet regulaminu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zadnej ankiety w tym przypadku nie trzeba.
Admin powiadomiony.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to luzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Dzięki za wybór

Regulamin na pewno wkrótce wobec tego powstanie. W całej rozciągłości popieram Blastboya - nie może być mowy o jakimkolwiek ubliżaniu pozostałym użytkownikom! Z tym będę walczył bez dwóch zdań. Podobnie jeśli idzie o spamy. Chciałbym, by więcej było postów merytorycznych, a mnie jednozdaniowych wykrzyknień czy nic nie wnoszących tekstów. Jeśli ktoś nie ma nic interesującego do napisania to niech nie pisze. Nie ilość, lecz jakość postów świadczy o danym użytkowników. Temat towarzysko-spamerski na pewno będzie i tam można się wyżyć, nie w tematach dotyczących stricte SW.

Oczywiście wszelkie newsy, wywiady i tak dalej mile widziane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Do pracy! Rodacy!.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Dobra, to na początek robimy gryyyyla i po brudziu

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48
Ładnie się porobiło...
Mam prośbę Kilbian - skoro siedzisz na obydwu forach, to usuwaj stąd skopiowane artykuły/wywiady i tłumaczenia od nas!
Proponuję zaząc od tego o Nastku i CC

Byly moderator dzialów "MMA..." oraz "Scena..." zbanowany przez administratora Pazdana.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
Marian, Mateo cię zbanował?

Zmieniony przez - emceha w dniu 2007-04-17 21:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Marian - jak na razie nie mogę (chyba) tego uczynić z tej prostej przyczyny, że technicznie nie jestem w stanie.

Po drugie, akurat jeśli idzie o news na temat CC i Nastuli to w wypadku, gdyby autor podał źródło, wówczas nie widzę powodu, by usuwać taki post. To nie jest wywiad, ale news, którego można wyczytać na każdym zagranicznym forum i wielu polskojęzycznych. Mam usunąć ten temat po to, by zaraz ktoś zamieścił identycznego newsa zdobytego "legalnie"? Jedyne, co mi się nie podoba to brak źródła i tu na pewno zainterweniuję i to zaraz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Federacja K-1 Nie sankcjonuje Kings of Oceania !!!!

Następny temat

6 mp Kempo Tai Jitsu - PARODIA HAHA :D

WHEY premium