SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto sie bawil z HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 389 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22061
ja mam jedno tez pytank czy mozna jak juz zastosowac zamiast insy np. metformine zeby zwiekszyc wrazliwosc na inse a nie ja brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki krzabr bo nie wiedzialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
mozna.kiedys tu na forum napisano mi podczas moje kur ze 30min przed strzalem czekolade walic.nie wiem czy to bylo na serio ale bardzo mozliwe.pewnie chodzilo o cukry proste szybko ida w obieg.diabli wiedza az tak sie nie znam.a hgh z tesciem bralem

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"Ale branie HGH bez T3 , Insy i synergistów hgh (Oxa , tren , inne saa) nie ma praktycznie sensu ... " bzdura...

"ja mam jedno tez pytank czy mozna jak juz zastosowac zamiast insy np. metformine zeby zwiekszyc wrazliwosc na inse a nie ja brac ?" bardzo dobra rzecz przy redukcji...
https://www.sfd.pl/temat154578/

na glowne pytanie postu nie odpowiem bo praktyki z gh nie mam... ale polecam wejsc na jakis wiekszy amerykanski board i tam jest mnostwo raportow ludzi bioracych gh w roznych dawkach, kombinacjach i przez rozny okres czasu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 429 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1599
Kazam mnie sie wydawalo ze hgh to cudo.no moja wina co do diety ale tez ciezko kupic hgh .nie wiem czemu ale teraz bylem na kur z tren plus bold i prop i jestem bardziej zadowolony niz wtedy.i owiele taniej

broda1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki Kazam. tak zrobie zaraz na anabolexa wskocze. interesowalo mnie tuta czy na forum ktos testowal i moze sie podzielic doswiadczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestes zadowolony bo moze nie wszystkie srodki jakie masz teraz to wy***ki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
O faktycznie dobry ten lek
Co do HGH i synergizmu , jak to pies mawiał : "Powinno sie brac z hgh , saa w celu wytworzenia odpowiedniego środowiska anabolicznego i wytworzenia synergizmu dla hgh"
T3 i Insa z hgh wiadomo czemu antaginisci i przy duzych dawkach hgh mozna miec problemy zpowodowane niedoborem tych hormonów
Broda no dobre żródło masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
To moze ktos kto wie o czym mowi i da jakis rozpis z HGH? z praktyka oczywiscie bo to mnie tez kusi ten HGH i kasa by byla na cykl.Genotropin moge miec 750zl 36jm .

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o dobra Rozpiske!

Następny temat

methandienone

WHEY premium