SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto po sobie nie pozmywa...z tego fajka jest parszywa %)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130707

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
o, zapomniałem o pseudopasztecie który mi wpadł do łba kiedyś. gdzieś wrzucałem. muszę zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
widziałem przepis. Jak byłem w 3mieście to jadłem zaj**iste meksykańskie żarcie przy molo. Znasz jakiś meksykański przepis, ale taki oryginalniejszy niż mielone, kukurydza i czerwona fasola? Lubię gotować, mogę całe dnie siedzieć w kuchni. Jeszcze niech leci rap, dawniej do tego szlugi. Rozważam zakup eszluga, daje to po kondycji czy nie ma wpływu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
właśnie k***a pare m-cy temu i elektronicznego rzuciłem, a niedawno od koleszki po pijaku złapałem pare buszków i wróciłem do domu i jaram swojego. raz jadąc wyrzuciłem przez okno tą górną część żeby nie palić, ale na drugi dzień znalazłem w domu drugą i tera popalam. cleamizer czy jak to się tam zwie na dniach ponownie wyrzucę tego jak się wk...wię i będę miał spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
jak nie palisz już papierosów jakiś czas ani elektronicznego to nie pal wcale ani tego ani tamtego.
ciesze się za to, bo mam pewność że nieważne w jakim będę agonalnym stanie to analoga nie zapalę. brzydzę się już nimi. a na kondycję epapieroch nie wpływa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
pociągnie mnie czasem, ale się nie złamie. Ale jak widzę te epety to czasem aż mam smaka na taki specyfik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
ad3. na kuchni meksykańskiej się nie znam, ale PL rapie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
epety pomagają rzucić, ale sprawy nie załatwiają. wszystko zależy od tego czy naprawdę chcemy rzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
namnożyło się teraz wszystkiego. Newschoole, trapy. Ale mimo to ŁDZ wymiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 468 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13903
szkoda że na kempa nie pykło jechać w tym roku. Zabawa pewnie przednia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
ja tam w starym siedzę ciągle. nowości ssają, to już nie to samo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kuleczki jaglane a'la rafaello

Następny temat

Ciasto proteinowe jak babka

WHEY premium