SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który z tych 2 suplementów na regenerację?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Potrzebuję dobrego suplementu na regenerację stawów. Czytałem wiele opinii i zastanawiam się tylko pomiędzy Universal Animal Flex i Trec Joint Therapy Plus. Najwięcej pozytywnych komentarzy miał jednak Animal Flex, co wy sądzicie który z nich lepszy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
Universal Animal Flex

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na regenerację FitMax Cissus. Nie bez powodu został wciągnięty na listę preparatów medycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Możesz napisać na jakie stawy ci pomógł? I czy faktycznie pomógł czy po skończeniu stosowania bóle i dyskomfort wróciły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja dopiero zacząłem to brać, więc jeszcze nic nie czuję ale opieram się na opinii innych osób. Mnóstwo osób zadowolonych! Trzeba zjeśc opakowanie by obiektywnie ocenić działanie. Dodatkowo biorę Flexita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
mdma85
Na regenerację FitMax Cissus. Nie bez powodu został wciągnięty na listę preparatów medycznych


A możesz podać źródło tej informacji?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co czytałem to taki był powód jego wycofania w Polsce. W innych krajach ma status suplementu i mozna kupować preparaty normalnie w sklepie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
W Polsce Cissus nie jest ani suplementem ani lekiem. W większości Państw UE również go zbanowała gdyż zarówno EMA jak i EFSA negatywnie wypowiedziały się na temat bezpieczeństwa ketosteronów zawartych w Cissusie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
EMA działa na terenie UE, więc jak coś banują to w kazdym kraju unii. Na stronie EMA nie ma żadnej informacji na ten temat. Z tego co wiem to w Polsce zadziałało prawo farmaceutyczne ale ręki tez nei dam sobie uciąć bo czytałem o tym już jakiś czas temu i mogłem coś pomieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Ale EMA nie wypowiadała się na temat banowania cissusa, bo było to jurysdykcji EFSA. EMA odpowiadala tylko firmom które właśnie po zbanowaniu chciały zarejestrować go jako lek. W Polsce za suplementy odpowiada GIS a nie GIF i to ten pierwszy cofnął zgodę na dopuszczenie go do stosowania jako suplement diety.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No widzisz to coś źle zapamiętałem Tak czy inaczej z opinii wynika, że działa dobrze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy.

Następny temat

SFD Leucine Carboplus

WHEY premium