SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który mietek lepszy ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Panowie byłem wczoraj u lekarza, bez problemu wypisał ome. prolo, tamoxifen. Jak cchiałem mete z Jelfy to powiedział ze juz wycofali. Jak to jest z ta meta ????

Zakupiłem u dila EAP szamał to ktoś??działa ? Tabsy sa po 5 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
PL meta jest, omo też. To prol będą braki na rynku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
W EAP juz bym sie nie pchal (to nie to co pare lat temu, kiedy ich srodki fajnie dzialay). nie miales niczego innego do wyboru?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
W styczniu kupilem polską mete i dzialala elegancko

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
No wlasnie, jak to teraz z polska jest? slyszalem, ze sporo walkow teraz lata. niby podobna sytuacja jak z omka. ile w tym prawdy?
od siebie moge polecic mete z atoma (zima dzialala fajnie), scantela (niedawno jadlem i robila niezle), razaka (bralem dla dwoch kumpli i obaj zadowoleni).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Jest tak jak pisałem wyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Dzis leci 7 dzień jak szamam metke EAP. Pierwsze 3 dni 30 mg a teraz cały czas 40 mg dziennie. Jak na razie szału niema, lekko plecy wysyfiło i to wszytstko. Miał to ktos ostatnio?? działało ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 744
Dopiero 7 dzien wiec szalu sie nie spodziewaj zreszta po eap w ogole bym sie juz nie spodziewal. ale moze sie rozbuja jeszcze przy odpowiedniej dawce - trzeba byc dobrej mysli

Zmieniony przez - kubagrd w dniu 2011-06-03 11:08:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
NO własnie :) NIe cche zwiększać dawki bo to jest raczej bez sensu. zastanawiam sie ile czekać czy zmieniać teraz na cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1457
z metą z ALCHEMI jest czasem wałek z białymi tabs z napisem AP więc nie ryzyjój z alechemią
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINO VS EPI

Następny temat

ratujta chlopy

WHEY premium