SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który lab wybrać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
Cześć. Który lab bedzie najlepszym pod względem jakości? I najmniej podrabianym .
Mam do wyboru ;
Balkan pharmaceuticals
Virtutis
Alchema
Androchem
Dose
Superme ( kolega zaczął sam robic i niby wszystko jest wporzadku ,wszystko pewne , kozak)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
przemo94
Wrocławski
U mnie w mieście prawie wszyscy to bija bo jest rewelacyjnym środkiem sam to po sobie odczuwam ogień do mięśni


Biles albo ktoś od ciebie trena en i npp ? Bo w sumie najbardziej mnie to interesuje . k***a nie wiem co wziąć


Npp bilem nie dawno, tren kilka razy
Bedzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Skoro masz jakas domowa produkcje od zaufanej osoby to bez sensu pytanie

Ale andro balkan czy dose to pewne laby
Virtutisa nie znam alcheme to alchemia?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-04 20:42:54

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
lodzianin1
Skoro masz jakas domowa produkcje od zaufanej osoby to bez sensu pytanie

Ale andro balkan czy dose to pewne laby
Virtutisa nie znam alcheme to alchemia?

Wiadomo najdrożej wychodzi balkan tylko czy jest sens tyle.placic ? Kolega goni tego naprawdę sporo ale czy do końca siedzi tam.to co powinno.to nie wiem twierdzi ze jest to co powinno.



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-12-04 20:42:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jakie srodki planujesz kupic? Jak podstawy to nie martwil bym sie o zawartosc

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2014
Andro polecam petarda ..

~Sic Parvis Magna~
~Wielkość od skromnych początków~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
lodzianin1
Jakie srodki planujesz kupic? Jak podstawy to nie martwil bym sie o zawartosc


Planuje kupić TEST PROP ,TEST CYPIO ,OXA , TREN EN ,MASTER ACET
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
Virtutis czy inaczej Virt / Vrt walilem hcg i t3 i działało.

Dose chyba bym wybrał, ze wzdlędu na to ze to stary lab. Swego czasu byl mocny pimp na niego.

Jezeli ufasz ziomkowi, i nie przeraża Cie to ze zobaczysz jak wyglada produkcja tego :) :) :) to bierz od ziomka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
Wrocławski
Andro polecam petarda ..


No właśnie słyszałem o tym andro ze dobre sporo ludzi bierze z tego co czytam. I ceny atrakcyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2014
U mnie w mieście prawie wszyscy to bija bo jest rewelacyjnym środkiem sam to po sobie odczuwam ogień do mięśni

~Sic Parvis Magna~
~Wielkość od skromnych początków~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
Gumiśśś
Virtutis czy inaczej Virt / Vrt walilem hcg i t3 i działało.

Dose chyba bym wybrał, ze wzdlędu na to ze to stary lab. Swego czasu byl mocny pimp na niego.

Jezeli ufasz ziomkowi, i nie przeraża Cie to ze zobaczysz jak wyglada produkcja tego :) :) :) to bierz od ziomka.


Gosc od którego mam balkana i virti bardzo chwali trena podobno z butów wyrywa. Tylko ze cena jap******e.

Czemu przeraża? W garkach nie gotuje pelna produkcja leci na poziomie hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 202 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3019
Wrocławski
U mnie w mieście prawie wszyscy to bija bo jest rewelacyjnym środkiem sam to po sobie odczuwam ogień do mięśni


Biles albo ktoś od ciebie trena en i npp ? Bo w sumie najbardziej mnie to interesuje . k***a nie wiem co wziąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pryscze na plecach

Następny temat

Trądzik

WHEY premium