SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który jablczan najlepiej kupic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 825
Juz zdecydowalem zre kupie Cp , tauryne , carbo i mieszanke cynku i magnezu ( ta z forum :D ). Niestety nie wiem jak to jak to zjesc zeby byly najlepsze efekty , mam prozbe zeby mi to ktos ladnie rozpisal. Dodam ze trening zaczynam o 1930. Niestety bede musial poczekac kilka tyg zanim to zjem bo tydzien temu skonczylem cykl na mono + dextro i megabolu quatropro. Z niezlymi rezultatami zreszta( szczegolnie zadowolony jestem z postepow silowych ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 755
Zip, ja zawsze polecam dekstroze, bo to glukoza jest najlepszym transporterem kreatyny, a w carbo masz nie tylko weglowodany proste ale i zlozone, i zanim zostana one rozlozone (chociaz weglowodany trawione sa najszybciej w naszym organizmie) to minie jednak troche czasu i z tych rozlozonych nie otrzymasz tylko glukozy,ale i inne weglowodany proste.Chociaz nigdy nie twierdzilem ze carbo jest tuatj zlym wyjsciem,bo glukoza (ktora dostarczymy organizmowi po wypiciu dekstrozy) trafi do wszystkich komorek organizmu, a nam po treningu zalezy zeby to glownie miesnie otrzymaly budulec do obdudowy glikogenu i w tym przypadku zdecydowanie lepszym suplementen jest carbo....Ale...wracajac do tematu, dla mnie najlepszym dodatkiem do kreatyny jest dekstroza
Oto moja wypowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 825
Mam jeszcze jedno krotkie pytanko jakiej firmy i ile taurynki zakupic to samo pytanie do carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Matysboss, szybciej niekoniecznie musi znaczyć lepiej i napewno lepiej nie jest bo ma to kilksa poważnych wad.
Kosa, nie wiem ile tego chcesz kupić i na ile planujesz ten cykl, więc napisz a ci rozpiszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 825
Mam zamiar tak standardowo zakupic na miesiac. Wole zeby zostalo niz zabrakla przynajmiej Cp. Co do reszty to tak miejwiecej tyle ile potrzeba na ten miesiac jak zabraknie troche tauryny czy carbo nic sie nie stanie przeciez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takiej sytuacji bierz jak najczęściej się proponuje, takie minimum czyli dwa razy dziennie w treningowe i raz w nietreningowe/chodzi oczywiście o cell-pump/, taurynę niewiem jaką będziesz mniał więc napiszę, że ok. 100mg. do każdej porcji cell, a carbo przed i po treningu w dawkach 30-50g na porcję- po raczej wyższa/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 825
planuje taki standardowy miesieczny cykle CP .co do reszty tyle ile trzeba tego kupie a ty rozplanuj mi to ladnie ^_* z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przecież już masz rozplanowane, ale powtórze;
rano cell-pump jedną porcję-9g. do tego jeden mega caps tauryny
przed treningiem to samo co powyżej plus 30g. carbo,
po treningu
50g. carbo a następnie dobry posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 755
Apokalipsa, o jakich wadach mowisz?
Kosa, jesli chodzi o tauryne to mysle ze korzystnie cenowo wychodzi Taurine Mega Caps (150kaps), jesli bedziesz bral trzy kapsulki w dni treningowe a dwie w nietreningowe, to na pewno starczy na miesiac.
Jesli chodzi o carbo, to wysoko ceni sie carbo biogenixa, ale ile tego chcialbys brac to juz zalezy od diety...Jesli planowalbys brac tylko w dni treningowe, 70gram przed treningiem i 70 gram po treningu, to opakowanie Carb Bx 3700g za ok.81 zl starczy Ci na niecaly miesiac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 755
No popatrz, Apokalipsa, wyprzedziles mnie
To,Kosa, ile bierzesz weglowodanow przed i po treningu zalezy od jego intensywnosci i Twojej masy.Ja spokojnie stosuje 70+70, ale mysle ze i tak posluchasz przedmowcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dopelenienie diety - konkretne pytanie

Następny temat

Dylemat co do kreatyny ??

WHEY premium