SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które HMB wybrać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Kupel zjadl juz chyba z 5 opakowan po 200 caps. i dwa w plynie.Ale nie wyglada najgorzej a o diecie nie ma pojecia.Wg Plecebo RULEZ.Gdyby nie wszamywal tych zbednych kapsulek to nie mial by motywacji.Dlatego popieram taki sposob suplementacji.Chodz ja bym wolal kupowac np Tauryne w caps. bo te magiczne kapsulki przynajmniej dzialaja nie to co HMB.Jezeli kogos obrazilem moja wypowiedzia to prosze o wybaczenie.PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 410 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4791
Chłopaku, ustalmy pewne założenia.
Apropos wieku, mógłbym być przypuszczalnie Twoim ojcem.
Apropos HMB, czytaj ze zrozumieniem, autor nie pyta o to czy działa, tylko pyta który.
Apropos wzroku ,gdzie widzisz moją opinie czy stosować czy nie.
Oświecenia mogę szukać w autorytetach do których Twoja persona nie należy.

Musicie od siebie wymagać ,nawet gdyby inni od was nie wymagali.
http://www.sfd.pl/temat254819/
Najgorsze smaki supli
http://www.sfd.pl/temat258906/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1524
Bravo Wrahu nareszcie ktos zaczyna skracac ludzi ktorzy mysla ze pozjadali wszelkie rozumy. S O G
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
policz ktore wyjda najbardziej ekonomiecznie i te bierz bo roznicy w dzialaniu miedzy jednymi a drugimi nie odczujesz najlepiej wychodza chyba HMB Olimp Mega Caps ale pewnie nie jestem bo nie sprawdzalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1545
Decaboy zdecydowanie przesadza .HMB działa jak najbardziej . Oczywiście trzeba je stosowac dosc długo żeby odczuc jego działanie . Ja np. beda c przed zaodami zjadam go dość sporo i jestsem przekonany ze dziala na mnie poztywnie jako antykatabolik w programach nastawionych na spalenie jak największej ilości tłuszczu. Trudno jednak spodziewac sie diametralnej poprawy budowy po stosowaniu samego hmb i to jeszcze przez okres 4 tygodni.

AKTUALNY MISTRZ POLSKI W KULTURYSTCE

ZAPRASZAM NA ZAKUPY:www.sklepsfd.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert O
napisale tu kiedys ze hmb to lipa i nie dziala
po kilku godzinach zmienil zdanei i stwierdzil ze zartowal

pewnei telefon sponsora mu pomogł

wiec jak to jest
marketing czy odczucia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
to i to
chcąc nie chcąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
wg mnie trzeba kupić kilka muszek po xxx kapsów i samemu się przekonać jak to z tym jest; pamiętam czasy jak za 90 kapsów po 500mg płacilo się 45 zł, to był hardcore :)

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Ja zamierzam kupic Monster Massa + NItrobolon2 + Białko Elite i do tego dolaczyc HMB, cel: masa przedewszystkim i sila jako dodatek (jak pojdzie to fajnie, jak nie to trudno) jest sens do tego zestawu dorzucac HMB? od razu zatrzegam nie mowcie zeby brac Xpandy itd zamiast nitro bo nitro bralem 2 razy i dziala za kazdym razem za***sicie a po calym opakowaniu storma oprocz tego ze chcialo mi sie rzygac i bolala mnie glowa to nawet jednego powtorzenia wiecej nie zrobilem

edit: HMB olimpu starczy na 66 dni suplementacji...

wiec podsumowujac. jest sens dorzucac do mojego zestawu hmb czy nie? albo co zmiast tego. dzieki za zainteresowanie tematem. pozdrawiam.

Zmieniony przez - Dee-Jay w dniu 2006-08-19 14:43:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
nie ma sensu.
lepiej ta kase wydac na cos innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOLT-prosze o opinie

Następny temat

dwa pytania

WHEY premium