SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Zimnoch vs Artur Binkowski 19.10.2013

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Troche szkoda mi się zrobiło Zimnocha, Szpilka mu zrobił krzywdę tymi oskarżeniami. Historii nie znam ale teraz Zimnoch wydaje mi się osaczony, a wygłada na spokojnego, skromnego chłopaka.

Kolego sympatyczny, nikt niczego nie wymyślił, a dzięki mediom sprawa jest nagłośniona i to chyba sprawiedliwe, nie? Przecież nikt mu klamki do głowy nie przystawił by zeznawał, jak zeznał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Dopóki nie wejdą ze sobą do ringu to ta sprawa się będzie ciągnęła, chyba, że Szpilka skorzysta z zaproszenia Zimnocha. Chociaż jak dziś słuchałem co mówił w studio Werner, to ich walka jest pod dużym znakiem zapytania.

Tego wieczora bokserzy weszli nie do tego klubu co trzeba demonstrując swoją siłę po narkotykach (było widać po zachowaniu). Po prostu nie respektowali słownej umowy między chłopakami na mieście bo w głowach im się poprzewracało i faktycznie, że tego dnia zbili tych chłopaków, ale następnie rozkraczali się jeden po drugim, co im chluby nie przynosi.

To teraz rzuciłeś mi nowy pogląd na sytuacje. W każdym razie ja już tego tematu nie będę rozkminiał, czekam na ich walke albo i nie

Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2013-10-20 01:23:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
Elektro.krk soG.

wyglądało to jak walka po szkole w małej piaskownicy pod blokiem, i wokol kibice z dwoch sprzymierzonych klas/
i te pokazywanie palcami akatorzenie i pseudo boks /gimbusy/ niestety ich postawa intelektualna jest rowna 0.
i te wybieganie teg łba od szpilki huligansko na ring. mogli go puscic ciekaw jestem jak zareagował by na to polski zwiazek bosu zawodowego. powinni odebrac im licencje za pajacowanie i robienie z siebie kogos kim nie sa.
mowia o honorze charakteraca ,a o takich rzeczach moga dorosli faceci a nie pseudo sportowcy z wypranymi mozgami, ktorzy tylko w oczach ludzi nieznajacych sie na boksie budza pozorny podziw.
* np zuli z pod sklepu*

to jest bardziej medialna otoczka nizeli sport napisz jp na tablicy jestes spoko na dzielnicy. wracajac do parafrazy *szkoły*

zimnoch i ten szpilkowaty łeb nie moga sobie wyobrazć na jakim poziomie stoi swiatowy boks bo nie walczyli z zadnym prawdziwym ciezkim. Aureola, Cuningham, Chisora, Grant, Povietkin i by tu wymieniac zaden z tych dwoch kacapow nie wystoi przy nich do 6 rundy.

z kim boksował szpilka? nie mowiac o tym drugim?

oni nazywani sa *piesciarzami* przez media nie przez duchaa tak pieknego sportu jakim jest BOKS.

czasem mam wrazenie ze zwiazek boksu nie istnieje. za te zachowanie
powinny byc kary pieniezne zakaz walk.

przy Tomku Adamku zaden z nich nie moze stanąć mowiac tylko o BOKSIE!!! patrzac na zycie prywatne sa przy nim Adamku nikim..

TYLKO TOMASZ ADAMEK.

to naprawde jest bieda i zal. dlatego tez czasem nie komenuje bo po co jestem tutaj bardzo uwiera ludzka slepota i bezdusznośc.
prawda jest taka ze to cyrk a nie widowisko

troche sie zirytowałem
pozdrawiam prawdziwych




Zmieniony przez - _eL_ w dniu 2013-10-20 01:33:13

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
z cunnem nie wytrwają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Cunn przecież obydwóch rozbije na punkty na 100% a nie wiadomo czy nie przed czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
czasem mam wrazenie ze tacy xper powinni trenowac ze szpilka

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Wach spokojnie by wystarczył dla Artura, ale na bank nie dojdzie do takiej walki. Werner dzisiaj potwierdził że liczy się nabijanie rekordu do 0.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4419
hahahaha ale floydem to on nie zostanie///

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Polscy celebryci. To tak jak z naszymi aktorami którzy noszą się w Warszawce, a o Hollywood mogą jedynie pomarzyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no nie wiem jak cunn miałby ich skończyć ,on kogoś skończył w HW?wygrałby na punkty raczej ,Wach mógłby obu naj**ać imo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technik ochrony fizycznej osób i mienia

Następny temat

Trening podczas kontuzji (skręcona kostka)

WHEY premium