SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kris Dim!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
z jednej strony możemy postawić synthol natomiast z drugiej strony możemy postawić genetyke oraz budowę ciała... sami nie dojdziemy do tego, która z powyższych dotyczy się Krisa możemy se tylko gdybać

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Ale ja widzialem go w jakims pisemku amerykanskim sprzed roku najwyzej i zdecydowanie tak nie wygladal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26453
synthol i nic wiecejw malych ilosciach ale jestnawodniony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
nie wydaje mi sie ze to synthol.. w sumie jest "gęsty" i nie mysle ze z syntholem IFBB pozwoliloby jemu wystepowac na zawodach, w koncu tam ludzie tez maja oczy i widza z bliska.. Mysle ze on ma taka budowe i tyle.... sam nei wiem.. hmm

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
czy synthol czy nie to jego sylwetka mi sie nie podoba , chodz jest na rzezbie to w niektórych miejscach ta rzezba zanika - sogacz dla ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
mi tam jego sylwetka się bardzo podoba, jest wąski w talii, dzięki za soga

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1698 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9914
NR.1 : SYNTHOL,SYNTHOL.Czy uwazasz,ze Erni Tylor startowal w innej federacji niz IFBB?
Czy moze nie kojazysz zawodnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Kojarze oczywiscie i tylko czekalem az ktos wspomni o nim :) Powiem tak o ile w przypadku Taylora jestem sklonny przyanac ze mial synthol w trycepsach.. ktore wygladaly ponadnaturalnie.. to to Dim'a bym sie zastanowil.. to moje zdanie..:) co do IFBB to z tego co wiem taylor mial jakies problemy, byl posadzany o synthol... Dim nie.. jak narazie.. :) a przynajmniej ja o niczym takim nie wiem:)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marek Kotylak

Następny temat

Eile Tour. Tallinn. 25.11.06 Piotrkowicz - trzeci

WHEY premium