SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka (Vitalmax) + Carbo (Biogenix)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Son - sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sonbaty ja wiem, że ty będziesz bronił do upadłego każdego produktu, czy to przez duże "P", czy też takiego którego produktem nawet trudno nazwać jeśli będziesz miał z tego chociaż ze "dwa grosze" dla siebie, robisz tylko błąd, że bronisz bardziej drugiej wersji, na mnie mówisz trochę ludzi się poznało, a ja myślę, że na Tobie niestety poznało się jeszcze za mało... kto wie może tylko ja- muszę przyznać mam ten dar, że potrafię się poznać na ludziach nawet wtedy kiedy każdemu jest trudno... nie mam o tobie zbyt złego zdania, ale zbyt dobrego też nie... poprostu czasem nie wiesz co piszesz i...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
apokalipsa wiem, że gadka nie do mnie, ale o co Ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Ziper, ja tylko lubię tak twardo, po męsku z Sonbatym rozmawiać, tylko on się czasem zbytnio denerwuje, nie wiem dlaczego, uważa, że coś mam do niego, a ja nie mam nic poza swoim własnym punktem widzenia... to tak gwoli wyjaśnienia i odpowiedzi na Twoje pytanie choć rzeczywiście nic tu nie było skierowane do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wiem, że nie było skierowane do mnie, ale nie kumam dlaczego się tak przy***ałeś do Sona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Na mnie nikt przez 3 lata się nie poznał, na Tobie poznali się od razu.
Widać się lepiej maskuję.
Ja rozumiem że taką masz tu rolę ostro jechać i zbierać cięgi, dlatego wtrącam się tylko do tematów dotyczących mnie i mojej pracy.
Peace

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Sonbaty, mnie tylko razi gdy ludzie zbyt pochopnie coś tam komuś przypisują, choć wcale na to nie zważam, ale nie jest to zbyt ładna cecha... jak to mówią "życie pisze najlepsze scenariusze i role rozdaje", więc chcesz wyrokować Twoja sprawa, ja poczytam z uśmiechem... u mnie zawsze jest Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Na mnie nikt przez 3 lata się nie poznał(...)



konspirator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
a sonbaty jedzie na dwa baty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Etyl Kreatyny !!! <--- wejdź

Następny temat

jaka jest różnica między...

WHEY premium