SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kretka + sok, ale jaki...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5 GRAM KREATYNKI (PURE) to PŁASKA ŁYŻECZKA OD HERBATY?????? tak?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
"płaska ma ok 3g," czytac nie umiesz tom?

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
"chodzi mi op to czy do tego 25 g glukozy ebdzie lepiej winogronowy czy jabłkowy tez moze byc?!"
>>>> no przeciez ci odpowiedzialem, winogronowy jest lepszy, ale jak sie czepiles to mozesz tez pic!

lyszka lyzce nierowne:) najlepiej poj do apteki, zeby ci zmierzyli 5g - pozniej wsyp to do jakiejs miarki, i jak pozniej bedziesz bral to bedziesz mial pewnosc, ze bierzesz odpowiednia dawke


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie najlepszy sog do kreatyne to z czarnej pożeczki

.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sok


.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego tak uważasz przemo??

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bo pewni mu smakuje najbardziej

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie przepadam za tym sokiem ale słyszałem że zawiera najwięcej węglowodanów a każdy wie że kreatyna lepiej sie wchłania z weglowodanymi

.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
W dokladaniu ww do kredki chodzi o pobudzenie wydzielania insuliny, wiec najlepiej uzyc do tego celu weglowodanow o wysokim IG. IG rowne 100 ma glukoza i ona jest najlepsza do w/w celu. Soki owocowe maja glukoze i fruktoze. Fruktoza ma niski IG(20) i nienadaje sie do pobudzenia wydzielania insuliny. Dlatego jezeli decydujecie sie na sok do kreatyny to polecam sok winogronowy, gdyz ma najwiecej glukozy, ktora najlepiej pobudzi wasza trzustke


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ee tam

.......
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA I MLEKO ?

Następny temat

green tea???

WHEY premium