SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna w tabletkach - Olimp vs Nutrend

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Wlasnie, ktora lepiej kupic, w podobnej cenie jest kretka Olimpa 200tab. i Nutrendu 300tab. Nie ma mowy o kretkach w proszku bo niemam juz sily do mieszania i wysypywania i odmiezania ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Troche na łatwizne idziesz z tymi tabsami.
Jakosciowo lepszy jest Olimp,ilosciowo Nutrend...ciezki wybór
chyba Olimp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Naprawde juz heh poprostu niemam siły mieszać i sypać i odmiezac, niestety juz zamowilem nutrend, no trudno, bede poprostu jej brał więcej, w sumie 50zl to nie majątek a efekty zapewne jakies będa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
Wlasnie, jak ja brac? :)

Moja waga 70kg (okolo)

10 tabletek dziennie starczy? (tak zeby te 300 starczylo na miesiac)

za darmo dostalem takie gowno:
- 100g kretki w proszku Megabola (mysle zeby ja uzyc juz jakby mi nie starczyly tabletki na miesiac bo bede npo musial brac po 12 dziennie...)
- 100kapsulek Diboconeze Magnum(3 dziennie dla zwiekrzenia niby apetytu)
- 90 kapsulek HMB megabola (male to to i nic nie da ale moge wsunąć :P Tak 3 kaps dziennie tylko zeby poprostu to zuzyc...)

Do tego mam jeszcze 1kg odzywki BULK czyli duzo bialka i mniej weglowodanow to sobie bede popijal 2 razy dziennie miedzy posilkami.

A, i jeszcze jakies 100-120ml aminokwasów BCAA w płynie dostlem za darmo wiec bede lykal dziennie jakies 10ml tego swinstwa tak zeby zucyc :)

Ujdzie takie cos? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
HMb megabola-3 gramy dziennie w 3 porcjach w ciągu dnia.
Akurat starczy na niedługi okres gdy moze być przydatne.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
ok to mi starczy na 7-8 dni w porywach, brac w dni treningowe i nie treningowe czy moze tylko treningowe, czy moze tylko nie treningowe? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
A i jesli ktos jest zdolny to pliss niech mi rozpisze jak brac to wszystko razem...(niema sensu czekac przy malych ilosciach niekotrych supli...)

Zaczynam cwiczyc po przerwie rocznej (tylko pompersy w domciu roblem) na mase i zrzucenie troche tluszczyku z brzucha bo przybylo mi 5cm w pase...

Cwiczenia w poniedzialek, srode i piątek. Jak to cholerstwo brac i kiedy o jakiej porze itd. jak tylko bede mial abonament to nagrodze sogami i wdzięcznością

Dietka jest tzn. banany, ryże, makarony, indyki, kurczaki, jogurty itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Olimp jest lepszy - 46 zl u nas w skleepie.

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-05-03 16:00:05

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i białko - które wziąć?

Następny temat

HMB dobre na spalanie tk. tluszczowej ?

WHEY premium