SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna po co

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Witam mam pytanie otoz po co sie robi faze nasycenia jezeli nasz orgaznim jest w stanie w ciagu 24h przyswoic 10g kreatyny nadmiar poprostu wydali i tylko sie marnuje. Mam 1 podejzenie pewnie chodzi o to zeby klient danej firmy ktory kupil u nich kreatyne to tak pisza aby jak najszybciej wypil i kupil nastepna.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
stara szkoła - tj faza nasycenia, nadal wielu stosuje i sobie chwali, jednak bym proponował standardowe dawkowanie DT/DNT 10g/5g

Twoja opinia dot kreatyny i marketingu może być prawdziwa

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Noo tak niby sobie chwala a moze dziala na nich tylko tak 10g w ciagu doby bo i tak reszta przeciez jest wydalana wiec jaki to ma sens ? Ja wiem jak dawkowac tylko sie zastanawialem po co oni kazuja te faze nasycenia robic bo i tak organizm sie tego pozbedzie bo nie przyswoi jaki to ma wg sens ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
kazdy organizm jest inny i moze tutaj tkwi szczegol. Sam nigdy nie stosowalem fazy nasycenia i nie planuje. Jak maniak dawki te sa optymalne dla mnie i dobrze organizm reaguje

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Nooo to chyba sadzisz ze mamy jakis mutantow w swiecie hahaha zaden organizm nie jest w stanie przyzwoic wiecej niz 10g na dobe wiec staram sie obalic ten mit o fazie nasycenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze na rynku białka i gainery?

Następny temat

3 cykl kreatynowy

WHEY premium