SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna czy juz ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
Witam !
Jestem nowy, chciałem sie zapytac czy moge wziąc kreatyne, bo zapisalem sie na silownie i chodze juz okolo 2 tyg., wczesniej jadlem gainery ( jestem hardgainerem) i przytylem okolo 4 kg, wtedy cwiczylem w domu, teraz chce duzo i szybko dopakowac, dlatego chce wziac kreatyne, tylko podobno nie wolno jej brac na poczatku treningow, i nie wiem czy ja ten poczatek mam juz za sobą czy jeszcze nie.


Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczatek sie skonczy jak na tej silowni jeszcze z rok popakujes &amp
Kup sobie jeszcze jednego ginera jakies bialko i cwicz dalej wyniki same przyjda a nie odrazu kreatyne wiem ze to latwo powiedziec "poczekaj rok" ale uwierz napewno sie to oplaci szkoda marnowac efektow 1 cyklu kreatyny juz na samym poczatku trenigow dopiero jak sie zatrzymasz(a to jest wlasnie po ok 1 roku cwiczen) wtedy wez kreatyne bo teraz to masa i sila przyjdzie i tak szybko &amp
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem powinieneś troche odczekać na tego typu suplementy, jeżeli już na początku twojej przygody z kulturystyką będziesz brał kteatyne to co będziesz brał za kilka lat? Mete czy coś innego....??
Narazie radził bym Ci poczytac https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=89657
i zrobic sobie Diete ona bardzo dużo daje,można powiedzieć podstawa.

POZDRO



Mówisz i masz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
Dzieki za odpowiedzi macie po sogaczu, tylko mam problem bo wlasnie chcialem jak najszybciej osiagnąc efekty, bo musze dopakowac jak nawiecej do lutego, co byscie mi zalecili oprócz gainera i białka chcialbym cos innego stosowac. Zapomnialem dodac jeszcze ze oprocz silowni to trenuje kosza od kilku lat, i tam zawsze raz w tyg mialem silownie tylko ona nie byla zbyt intesywna bo trener nie chcial zebysmy przestali rosnąc

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieżko powiedzieć jak dopakować do lutego jest jeszcze troche jak qpisz sobie jakieś białeczko lub Super Mass Profesional Hi-Teca miej wiecej dietke ułuż i jakiś terning by ci sie też porzadniejszy przydał tylko jak masz chodzic raz w tygodniu na siłownie to nie licz na jakies duuuze efekty przynajmniej 3 razy (lub wiecej jak czas pozawala) życzy sukcesów i do lutego masz jeszcze troche czasu weź sie osto do roboty troche masy ci pujdzie a jesli o kteatyne to zrobisz jak chcesz ja tylko wyraziłem swoje zdanie!

Mówisz i masz!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Sam sobie odpowiedziałeś - poczekaj z kreatyną. Dlaczego dopiero teraz sie obudziłeś - do lutego zostało niewiele czasu a Ty chcesz mocno dopakować. Mogłeś trochę wcześniej o tym pomyśleć - rozczarujesz sie wynikami w lutym i zniechęcisz sie do dalszych treningów.
Już ćwiczyłeś - jak to wyglądało - ile razy w tygodniu ćwiczyłeś ?



Pozdrawiam

Piotr Folęga

Zapraszamy do sklepu na https://sklep.sfd.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 707
Obudziłem sie teraz ponieważ lekarz powiedział mi ze juz nie bede rósł, a wiec teraz pora żeby rosnąć w szerz , a w lutym zaczyna mi sie liga i chce mieć dosc duzo siły i masy.

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

Co masz zrobić jutro zrób pojutrze będziesz miał dwa dni wolnego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Hehe "dopakowac do lutego".
Nie masz szans.Ten sport to nie wyścigi.Jak chciałes zyskać masy i siły do lutego to trzeba było zaczynać w grudniu.
Równie dobrze mozesz napisac "chce dopakowac bo za miesiąc jade nad jezioro".
Jak trenujesz koszykówkę to masa nie pójdzie raczej zbytnio.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
Ja bym ci polecil HMB potym muj kumpel dostal 3cm w lapie i w klacie niesą to mega wyniki ale mozesz sprubowac zaznaczam ze on wazy 65 moze dlatego tak mu przyszlo niewiem jak uciebi to bedzie wyglądac ale mozna sprubowac mimo ze drogie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
po 3 miechach stosowania mu tyle przyszlo

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Na pewno nie po HMB.
Pozdro.

Doradca w dziale Suplementacja
Bo to historia,bo to marzenia...
To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktos to stosował ?

Następny temat

Który Gainer

WHEY premium