SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
btw potas i wapn zawsze warto uzupelniac podczas redukcji
czy z kreatyna czy nie....

dwa fajne zrodla w/w jonow to np KR-ALA czy HMB i mamy 2 pieczenie na jednym grilu (jeszcze tylko brakuje piwa i niuniek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
napisałem arta 12 stron mniej więcej o kreatynie , dodatkach itd ... może sie komuś przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
az mnie pozywnie zaskakujesz
moge tylko przyklasnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co do wapnia to nawet wiecej na reducji niz tylko uzupelniac
cos mi sia tak obilo o uszy - pare gr nawet warto co oczywiscie dalej moze
to tak na marginesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a kto cie zaskakuje ?

ale tak jest z większościa minerałów i witamin na redukcji , to jest jak gdyby ekstremalna stutacja .. jak by nie patrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale wapn jak pisze nie sluzy w tym przypadku tylko uzupnieniu niedoborow
o ile pamiatam to wrecz pomaga w redukcji
jak znajde chwiel czasu moze cos wkleje
jak nie to sorry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no si si swieta racja mr kłapouchy!
to po co go z komorki wypłukiwac monohydratem hę?


fajne kombo to krea-piro + Ca-piro !! tyle szkoda ze to drugie produkuje tylko megabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3267
czyli lepioej najpier zrzucic sadlo i osiagnac to co co chce i potem zaczac kreatynke jest ??

jeszcze pytanka skoro nie bede bral teraz kretki to moze do tfb dorzuce np life energy treca ??

ja mam 20 lat , ty masz 20 lat , a on ma dożywocie =P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
mowisz o staku c-HMB? + piro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a po co si sadło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WHEY -czy ktos probowal

Następny temat

<<multipower>>

WHEY premium